O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

SUD Si au trecut 2 ani...

Alex

Sud.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Reaction score
1,033
Nici nu stiu sincer de unde sa incep. 2 ani, deja... si tot nu e mai usor. Se zice ca timpul vindeca tot dar nu e adevarat, in cel mai bun caz face totul mai usor de acceptat dar atat.
Au trecut deja 2 ani de cand nu mai esti aici cu noi. Si mie inca tot imi vine sa te sun sa vad ce faci. Sa vad cum mai esti. Sper ca toate is bune acolo la tine. Si ca ne veghezi. Si ca esti mandru de noi. Am incercat si incercam sa ducem mai departe mostenirea lasata de tine, sper ca ne-am descurcat pana acum cu succes. Nu e usor dar ne descurcam. Inca suntem acolo sus, inca dam ora exacta, asa cum ti-ai dorit tu. As avea multe sa iti povestesc, de multe ori o fac in gand, sper ca ajunge pana la tine. In rest noi suntem bine, ne chinuim cu viata, fiecare cum poate dar o scoatem noi la capat, mereu. Dupa cum vezi, de data asta am decis sa te celebram si sarbatorim, si sa nu fim tristi, sunt sigur ca asta ti-ai dori si tu de la noi. As mai avea multe sa-ti spun dar o sa le tin pentru cand o sa ne vedem. Vreau doar sa-ti mai spun ca ne e dor de tine. Si ca o sa continuam sa tinem steagul sus cat de mult timp. Te pup fratele meu. Be good.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back