O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Sedinta Duminica 28/01/2018 orele 20:00

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Calae

hall of fame
Joined
May 28, 2009
Messages
8,917
Reaction score
394
Location
Laleagane
Va aduc la cunostinta ca proiectul "Helpers" este responsabilitatea mea si sunt pe deplin responsabil de fiecare dintre voi.
Motiv pentru care, Duminica , incepand cu ora 20:00 pana la ora 21:00 vom avea sedinta unde vom trata fiecare aspect cu strictete si vom discuta cele intamplate pe serverul de TeamSpeak.
Mentionez ca prezenta fiecarui membru din proiectul "Helpers LaLeagane" este OBLIGATORIE.
Cred foarte mult ca fiecare dintre noi ne putem sacrifica 1h din timpul nostru, pentru a discuta si reglementa problemele aparute si de ce nu, pentru a ajunge la un consens impreuna cu privire la orice aspect pentru serverul de TeamSpeak.

* In cazul "exceptional" in care nu puteti asista la sedinta , sunteti obligati sa ma anuntati printr-un PM Reply.
* Accesul pe comunitatea LaLeagane, este un privilegiu Nu o masura de cadou, sunteti pe deplin responsabili de fiecare plangere/reclamatie adusa la adresa voastra.
 

LouieCTC

leganar
Joined
Aug 26, 2017
Messages
155
Reaction score
17
Location
Constanta
Probabilitate de 80-90% sa fiu prezent , am discutat in privat motivele si etc. Deci posibil sa fiu prezent.
 

natzystul

leganar
Joined
May 14, 2017
Messages
265
Reaction score
6
Age
40
Imi pare rau dar nu pot fii prezent in aceasta seara....Imi cer scuze fata de ceilalti colegi si fata de staff
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top