O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Se merita sa ma apuc?

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

lorenzooo

leganar
Joined
Oct 6, 2020
Messages
2
Reaction score
1
Age
25
Sal, eu sunt jucator de lol si ma gandeam sa ma apuc de valorant pentru ca sunt prea slab pe lol si nu pot sa ajung in gold ( am incercat dar prea multi trolli), voi ce ziceti se merita sa ma apuc de valorant? Are vre-un viitor jocul asta?
 

Ramsay Bolton

hall of fame
Joined
May 11, 2017
Messages
2,145
Reaction score
645
Age
29
Location
Bucuresti
Salut, la intrebarea la asta doar tu iti poti da un raspuns concret. Depinde doar daca iti plac shooterele, Valorant este un hibrid intre CS:GO si Overwatch, deci daca te atrag geul asta de jocuri, ii poti da o sansa. In principiu, pare un joc de viitor, dar nu stiu in ce masura va deveni mai popular decat CS:GO sau LoL. Sfatul meu este sa-l joci, apoi vezi daca iti place sau nu si decizi daca vei continua sa il joci.
Bafta.
 

Bonanno

hall of fame
Joined
May 2, 2010
Messages
6,120
Reaction score
261
Ca jucator impatimit de CS:GO, l-am incercat si eu.
Am terminat partea de training si l-am dezinstalat, este prea SF pentru mine.
Concluzie: poti face acelasi lucru si tu si e valabil pentru toti cei carora le plac shooterele.
 

SINPALEAU

leganar
Joined
Feb 11, 2010
Messages
4
Reaction score
9
Location
Düsseldorf
Sal, eu sunt jucator de lol si ma gandeam sa ma apuc de valorant pentru ca sunt prea slab pe lol si nu pot sa ajung in gold ( am incercat dar prea multi trolli), voi ce ziceti se merita sa ma apuc de valorant? Are vre-un viitor jocul asta?
DE ce nu , pana nu incerci n ai de unde sa stii.
 

CooLix

leganar
Joined
Sep 29, 2019
Messages
23
Reaction score
7
Age
23
Am lasat o perioada csgo pentru valorant, e cu + si -. Daca iti place il joci, daca nu, nu. Simple as that
 

MRSTHEBEST

leganar
Joined
Feb 23, 2016
Messages
17
Reaction score
3
Age
24
Location
Prahova
Valorant este un joc asemanator cu csgo la feeling, dar cand vine vorba de skilluri trebuie sa ai experiente din alte locuri sa iti dai seama cum sa le folosesti prin posibilitati diferite. Eu de exemplu nu prea ma impac bine cu valorant cand vine vorba de skilluri(stau cu ultimata full fara sa imi dau seama ca o am), dar cand vine vorba de tras nu am deloc probleme. Eu il recomand cu caldura daca tie iti place si te simti mai bine acolo decat in csgo si te poti adapta cu skillurile GO FOR IT :cool:
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top