O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

SUD Schimbarea vine de la noi!

Alex

Sud.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Reaction score
1,033
M-am gandit zilele trecute la planurile mele cu SUDUL. La ceea ce am vrut sa fim si ceea ce suntem. Si nu suntem departe de ceea ce am visat eu candva. La ce ma refer? La faptul ca mereu am vrut sa fim mai mult decat un server de CS 1.6 Multi ne stim deja personal sau urmeaza sa ne stim, asadar putem sa spunem ca suntem o comunitate de sine statatoare. Serverul nostru de discord masoara 445 de conturi, serverul de cs tot cam atata, serverul de mix are aproape zilnic 20 de oameni activi, din astia sigur ne gasim cativa sa facem niste fapte bune, adica la visul meu despre ceea ce as vrea sa fim. Sa ne implicam mai mult in comunitate, prin orice modalitate. Ca exemplu, eu am colaborat in trecut cu Asociatia Little People si alte fundatii, am construit case pentru oamenii care au nevoie, am participat la maratoane si strangere de fonduri pentru copiii cu cancer, lucru ce-l fac si in ziua de azi de fiecare data cand am posibilitatea. Asadar vreau sa va invit si pe voi sa faceti un gest de bunatate, de data aceasta pentru cei micuti care trec printr-o perioada extrem de grea. Toate donatiile merg in contul asociateti, nu in al meu. Asadar toti cei care puteti si vreti sa faceti o fapta buna, donati cat puteti, aveti aici link:

https://www.thelittlepeople.ro/ro/doneaza/

Untitled-design-6-1024x554.png

Va multumesc tuturor care o faceti si sper sa donati de fiecare data cand aveti posibilitatea.

P.S. Toate donatiile ce intra in server in luna decembrie or sa fie redirectionate spre cumpararea de alimente, apa, haine, paturi, lemne pentru o familie sau familii nevoiase!

Reaction score
73
alex eu o sa ti trimit tie daca e si ii dai tu mai departe saptamana ce vine.O sa ti scriu pe wp.
Cand vii in tara ma anunti

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back