O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

REZOLVATA Reclamatie slyx

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

CavalieR

leganar
Joined
Nov 1, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Numele dvs: CavalieR
Numele adminului reclamat: slyx
Data si ora: 01.11.2022
Motiv reclamatie: ban nejustificat si glume de 2 bani
Dovada (Print la consola sau demo):


acest admin e putin exagerat. are glume de 2 bani, apoi da ban cand ii raspund cu aceeasi moneda. si nu sunt singurul jucator pe care il ia la misto acest individ.
pe langa asta, e obisnuit sa dea gag/kick/slay gratuit. face singur legea lui pe sv atunci cand adminii mari lipsesc. rugamintea mea este sa-l potoliti.
in multii ani de CS, inclusiv ca owner, am vazut ca din cauza unor adminii ca asta s-au dus naibii serverele.


O seara faina!
 
Joined
Mar 23, 2022
Messages
37
Reaction score
10
Location
Romania
Salutare, nu sunt exagerat, nu au fost glume, te laudai ca-l cumperi pe aiurea, ca tu ai bani de ingropi lumea, dar nici macar VIP n-ai fi cumparat sa ajuti serverul pe care-ti place sa te joci, te-a rugat El^Nino de 4 ori sa incetezi discutia cu aiurea!, in care si el ti-a zis sa-l lasi sa se joace, si datorita faptului asta ti-am dat ban 30 minute. Incetati cu figurile pe stomacul gol in general si apoi sa veniti sa plangeti pe forum sau pe unde mai reusiti, asuma-ti-va faptele.
 

CavalieR

leganar
Joined
Nov 1, 2022
Messages
3
Reaction score
2
ce treaba are ce am vb cu aiurea cu banul dat de tine si cu expresia "n-ai nici bani de tigari"? de unde stii tu cati bani castig eu? sa nu crezi, tu sau altii de pe sv asta, ca toata lumea e "pe stomacul gol".
faptul ca joc de pe un laptop normal, cu mouse wifi normal, nu inseamna ca sunt sub voi. eu zic ca sunt putin peste :) eu zic sa va pastrati pt voi glumele astea de colt de bloc.
eu zic sa-ti masori iesirile, ca nu suntem pe tarlaua ta. sv asta e chiar ok, pana apari tu. eu zic sa te maturizezi, iar glumele tale expirate sa le folosesti cu tovarasii tai, daca ai..

si... respect celorlalti admini! sunteti baieti de treaba!
 
Last edited:

kznn

leganar
Joined
Oct 15, 2021
Messages
27
Reaction score
5
Location
Braila
Din punctul meu de vedere...
Cand ai o discutie cu o persoana si vezi ca nu ajungi nicaier,singura modalitate este tacerea si atat.
Haideti sa evitam lucrurile de genul deoarece intr o comunitate este respectat foarte mult cel care stie *SA LASE DE LA El *
Lasati discutiile astea de 2 lei,daca avea vreunul bani sa l cumpere pe altul,clar nu juca cs 1.6 ,ci era la petrecere la Bran cu bogatii lumii.
Reclamatia asta nu isi are rostul cum nu isi are rostul nici cearta asta nebuna a voastra.
Uitati ce s a intamplat si fiti mai buni .
 

RbN

Nord.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Mar 12, 2012
Messages
805
Reaction score
404
Age
31
Location
Craiova
Eu zic sa ne linistim ca n are rost sa ne etalam banii si figurile pe jocul asta. Daca ban ul a fost dat aiurea adminul va fi sanctionat. Spor la distractie.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top