O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

REZOLVATA Reclamatie Ch3st3r

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

t3RmopAN

leganar
Joined
Sep 15, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Numele dvs: t3Rm0pAN

Numele adminului reclamat: Ch3st3r

Data si ora: 15/09/2022 20:30

Motiv reclamatie: Abuz de admin - slap-uri fara motiv relevant jocului; pe scurt, era harta de_dust2, eram CT pe lung si l-am omorat pe cel cu bomba. Din cauza confruntarii, am ramas cu putin HP asa ca am intrat in groapa (in vecinatatea bombei). Acesta e momentul in care apare Ch3st3r care flutura lama in aer, asa ca l-am omorat din 2 gloante. Nu stiam ca e admin, defapt, nici nu trebuia sa imi pese incat eu nu am facut nimic gresit, dar si asa, m-am trezit cu o serie de slap-uri care s-a incheiat abia in momentul in care am fost omorat.
Singurul sau motiv la momentul acela a fost frustrarea ca nu am acceptat sa fac lame cu el - clar, nu un motiv relevant jocului ci doar un abuz de admin.

Dovada (Print la consola sau demo):
 

FaraSunet

leganar
Joined
Jun 29, 2022
Messages
67
Reaction score
4
Location
Bucharest
Sunt extrem de obiectiv cand iti zic ca reclamatia ta nu are sens, caci dovezile tale care sa sustina povestea nu exista.
Obiectiv citind si uitandu-ma in singura poza pe care ai trimis-o eu vad ca pe altcineva ai omorat cand venise cu lama spre tine, ca se plange acolo, nu vad ceva concret sa vad in ce echipa esti, cand l-ai omorat pe Chester, ca erai CT si pazeai bomba.. Din contra ai fost omorat de un USP..
Ideea e ca dovada ta e foarte irelevanta si ai doar o poveste, care poate e asa cum zici tu, dar e doar o poveste daca nu ai dovezi care sa o sustina.
Fara suparare, mi se pare ca nu mai trebuie nimic analizat aici, doar daca nu ai ceva mai concret.
 

t3RmopAN

leganar
Joined
Sep 15, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Alta dovada nu am, ca pe moment eram destul de suparat ... dar cateva din aspectele de mai sus se pot verifica:
Tin minte ca tot istoricul din consola este salvat, iar cel putin ownerii au acces. Avand in vedere ca s-a intamplat pe la 20:30 si era prima runda pe de_dust2 sigur se poate verifica in ce echipa eram eu si in ce echipa era el (exact cum apare in dovada mea "Damned ij joining the Terrorist force") deoarece alocarea pe echipe s-a facut in jurul aceleiasi ore - deci nu ar fi mult de cautat.
Inclusiv faptul ca l-am omorat cu cateva secunte anterior print screen-ului meu s-ar putea vedea aici. Singurul element care nu pot sa il dovedesc e ca aparam bomba, dar nu ar trebui sa conteze in conditiile in care regulile serverului sunt "Tero plant/CT defuse". Puteam sa stau oriunde pe harta atata timp cat bomba nu e pusa (iar asta se poate verifica in acelasi log prezentat anterior).

Ok, inteleg ca nu aveti nici un interes sa il mustrati pentru cateva slap-uri, dar va rog macar sa luati in considerare "posibilul abuz" facut catre mine, in momentul in care i se cumuleaza reclamatiile.

Multumesc
 

RbN

Nord.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Mar 12, 2012
Messages
805
Reaction score
403
Age
31
Location
Craiova
Salut. Vom discuta cu adminul despre posibilul abuz si vom lua o decizie. Spor la joc. TC
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top