O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[REZOLVAT]reclamatie

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Aug 11, 2011
Messages
12
Reaction score
4
Age
31
TTDDGaW.png
Nick-ul tau: Gun MAXImus
TTDDGaW.png
Nick-ul adminului pe care il reclami:
TTDDGaW.png
STEAM ID:
TTDDGaW.png
Data si ora:acum 15 minute
TTDDGaW.png
Dovezile tale: verificati logg
TTDDGaW.png
Alte detalii: s a bagat gravitatie la inceput de cache, toata lumea tipa in chat sa se revina la loc si nu ne baga nimeni in seama,
dupa 10-15 minute s a schimbat iar pe cache revenind la normal apoi cineva ma ia si la misto si pe un ton rastit, " ai vreo problema?"
bineinteles ca adminii i au luat apararea ca pupatul in dos e la moda si la noi e apreciat
joc pe serverul asta de mult timp cu pauze mai mari sau mai mici dar niciodata nu am vazut un admin sa faca ce vrea el cand tot serverul scrie in chat sa se revina la normal.
Cica s a supus la vot... dar a fost vot doar cu optiunea de gravity...
Serverul a inceput sa mearga mai bine de un timp, erau vremuri cand jucam si 2vs2 dar in stilul asta cu admin increzut si atotputernic ca respectivul serverul se va avea de suferit
Postez aceasta ca imi pasa de server, dar daca am facut prost sa vin aici sa reclam ceea ce cred ca e o nedreptate ma puteti bana, nu vreau sa stric atmosfera.

seara buna
 

TRIGGERED

GO.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Dec 30, 2014
Messages
1,211
Reaction score
22
Re: reclamatie

Salut Maximus, lasa-mi un mesaj pe privat pe steam si explica-mi acolo ce s-a intamplat, si rezolvam. Cred ca te mai am la prieteni. Sunt Romica
 
Joined
Aug 11, 2011
Messages
12
Reaction score
4
Age
31
Re: reclamatie

Deci ai intrat pe server si ai intrebat prin voice chat, "Va bag gravitatie? " apoi a aparut un vot de cu vreo 4 optiunni toate cu gravitatie...
Tot serverul se ruga sa se revina la normal, sa se verifice cati oameni si pentru cat timp au scris in chat, dar degeaba , si m am aprins si eu cand am vazut ca tot serverul tipa ca vrea normal si chatul este plin de oameni care se roaga sa revina la normal iar voi nu faceati nimic... Serverul era 32/32
Rog sa se verifice logg sa se vada cati oameni au scris in chat sa se vada cata durere avea adminul , gen ma doare undeva de parerea voastra, eu fac ce vreau
S-au jucat multe runde in stilul asta, nu ai schimbat cand nu au mai vrut oamenii, chatul era plin de 10-15 minute si te ruga lumea sa pui la normal , dupa tot eu sunt luat in barca ca am cerut sa se joace modul classic
Daca vreti sa aflati adevarrul deschideti logg ul serverului si vedeti bataia de joc , nu veneam pe forum dar mie imi place si pasa de server

Sanatate
 

BodyyyX

leganar
Joined
May 31, 2017
Messages
321
Reaction score
6
Age
23
Location
UNDEVA DEPARTE
Re: reclamatie

s au jucat doar 8-9 runde cu gravitatie dupa s a schimbat harta cum puteau sa se planga 10-15 minute?avand in vedere ca unele runde se terminau mult mai repede !
EDIT: hai sa nu facem chat aici
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top