O noua aventura incepe. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[RESPINSA][UpGrade][MYTHIC] President Rias HnS.LaLeagane.Ro

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

President Rias

leganar
Reaction score
1
Steam ID:STEAM_1:0:205785931

Nickname: President Rias HnS.LaLeagane.Ro

Motiv:Doresc MYTHIC pentru a ajuta serverul cat pot eu de mult stiu ca acum o luna am facut cerere pentru High dar eu zic ca nu am sa fiu acceptat pentru prostiile facute pe sv, si am sa incerc sa devin cat pot eu de serios daca iau MYTHIC..

Ore jucate: ttps://www.gametracker.com/player/President%20Rias%20HnS.LaLeagane.Ro/93.114.82.206:27015/

HnS Steam Grup:https://steamcommunity.com/groups/hnsllg

Dumnezeu cu mila sa fiu acceptat

Last edited by a moderator:

wakEdb

Moderator
Reaction score
51
Website
reddit.com
Re: [UpGrade][MYTHIC] President Rias HnS.LaLeagane.Ro

Motivoresc MYTHIC pentru a ajuta serverul cat pot eu de mult stiu ca acum o luna am facut cerere pentru High dar eu zic ca nu am sa fiu acceptat pentru prostiile facute pe sv, si am sa incerc sa devin cat pot eu de serios daca iau MYTHIC..

De ce faci cerere de upgrade cand asa cum ai spus si tu, ai facut numai tampenii si nici macar nu ai numarul de ore?
Ai primit admin fara sa indeplinesti numarul de ore, upgrade fara sa indeplinesti numarul de ore, ti s-a atras atentia de n ori la greselile facute si nerespectarea regulamentului, si ceri iar upgrade fara sa indeplinesti nici macar numarul de ore.

1. Tu sa devii cat poti de serios cu gradul de admin pe care il ai in momentul de fata pentru ca altfel ramai si fara asta.
2. Nu mai ai voie sa faci cerere upgrade pana la indeplinirea numarului de ore necesare.

RESPINS!
TC!

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6