O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

REZOLVATA Reclamatie dekra

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Feb 8, 2013
Messages
316
Reaction score
65
Age
25
Location
Erwitte
Nick-ul tau: BARBU
Nick-ul adminului pe care il reclami: dekra
STEAM ID: STEAM_1:1:24403457
Data si ora: 22.04.2021 20:58
Dovezile tale: Nu am facut niciun print sau ceva din conversatia noastra , cert e ca nu ne-am jignit unul pe altul.
Alte detalii: Salutare! Doar ce am primit un ban de 30 de minute de la adminul dekra , pe motivul ai grija cum vorbesti next. Sa va explic cum sta treaba , era undeva la 1:15 din runda , pe mapa inferno. tero fiind , cei din echipa mea erau in site A , eram vreo 5 in viata iar cei de la CT erau vreo 9. Eram pe podetz , in apartamente , tineam spatele echipei mele , nedorind altceva decat sa castigam runda, Il omor pe dekra , frustrat fiind ca alerga pe cutit si a primit un glont in cap de la mine , imi spune plin de aroganta ' cat de tare te superi daca iti dau slay la next? ' , eu ii raspund ' de ce ai face asta?' . Am inteles ca este o regula , absurda din punctul meu de vedere , sa nu stai in baza dupa 1:30. Ok, inteleg, s-a scos rush-ul , si ca echilibru , se incearca si stoparea campului. Este un scenariu total diferit ce s-a intamplat la noi :) eram intr-o situatie after plant in care echipa mea era clar deficitara celor de la CT , nu sunt genul de player sa stau in baza , sa nu-mi ajut echipa cu nimic si sa cueg 3 killuri la sfarsit de runda pentru ca vin niste tipi la vanatoare cu LOW hp.
Consider ca acest ban a fost strict dat din frustrare , si doar pentru ca i-am spus niste vorbe precum ' nu-mi poti impune un stil de joc ' , ' ar fi cazul sa banezi codatii si sa acorzi importanta lucrurilor de genul ' sau ' o sa-ti dau block pentru ca , consider ca nu avem ce discuta , spor ' . Banul presupun ca deja a expirat , insa e frustrant sa vezi ca joci pe un server , intri sa te relaxezi dupa o zi de munca si esti banat doar pt ca dai de un tip pe care-l contrazici , practic tot ce am facut a fost sa am un alt punct de vedere fata de el si se pare ca asta m-a costat o penalizare de 30 de minute :))) . rlly ?
Whatever , seara faina boys!
 
Joined
Nov 1, 2020
Messages
360
Reaction score
33
Age
27
Location
Oradea
1. De mai multe ori te-am prins in zona t side [rampa respectiv sub podet] in duel sau cu deathcam.
2. mo deranjat nu ca ai venit cu arfe de baiat mare ... mo deranjat ca m-ai numit pe mine frustrat , hai sa pastram o adresare , respectiv un limbaj frumos.
3. incearca ca pe viitor sa te abtii si sa intelegi ca nu e vorba de frustrare cum zici tu ... e vorba de balanta / echilibru
4. ce e asa de greu de inteles.... sa incercam sa balansam acest "antirush" ce tine pana la 1:30 , mi se pare perfect normal ca dupa expirarea acestuia , voi ca si echipa de teroristi sa nu mai fiti gasiti in zona de TSIDE ci deja sa fiti avansati spre site-uri incercand a duce la bun sfarsit misiunea jocului , si anume plantul.

Rog un Owner sa verifice logourile din intervalul orar prezentat de Barbu mai sus daca se poate.
 
Joined
Jun 1, 2020
Messages
241
Reaction score
19
Location
Bucuresti
Asa cum stafful are obligatia de a prezenta dovezi pentru o sactiune data (ban), asa si jucatorii au obligatia de a prezenta dovezi pentru o reclamatie.
Parerea mea e ca amandoi va ciondaniti aiurea si nici macar unul n-are o dovada de prezentat. Daca exista loguri, sa se verifice. Daca nu, asta e.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top