O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[RESPINSA]Cerere unban Zeid.

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

zeidd

leganar
Joined
Oct 22, 2020
Messages
3
Reaction score
0
TTDDGaW.png
Nick-ul dvs.: zeid.
TTDDGaW.png
Nick-ul adminului: Edi
TTDDGaW.png
STEAM:ID (numeric - format STEAM_0:): STEAM_1:0:551293351
TTDDGaW.png
Motivul pentru care ati fost banat ( Verifica Aici! ): Wallhack.
TTDDGaW.png
Data,ora si harta cand ati fost banat (cu aproximatie): In jurul orei 17:40, Mirage, 22/10/2020
TTDDGaW.png
Dovada (screenshot consola): https://prnt.sc/v4nnf1
TTDDGaW.png
Nu am sa dau reply la cererea mea, daca vreau sa adaug ceva dau edit la cererea facuta si adaug acolo ( altfel primesc T/C si ramane BAN-ul)[Da/Nu]: Da.
--
Tin sa mentionez ca ultimele runde inclusiv momentul in care am primit ban au fost filmate.
Link video: https://www.youtube.com/watch?v=lB1iTtEyxi8
 
Joined
Jan 10, 2020
Messages
124
Reaction score
3
Re: Cerere unban Zeid.

Ok,ca sa o luam de la inceput. Cand ti am cerut main ul ai inceput sa bagi motive si sa faci mișto , înainte să mi activez tag ul (sa se vada ca sunt admin) tu imi spuneai ca ai main dar ai vac pe el pentru ca ai jucat cu cod pe faceit:)))). După ce mi am activat tag urile, tu ai băgat alt motiv, acela fiind " Nu imi mai stiu email ul de la cont "? :))
 

svkkk

leganar
Joined
Jun 1, 2020
Messages
144
Reaction score
9
Location
Ploiești
Re: Cerere unban Zeid.

Daca sunteti asa de buni de ce umblati cu conturi anonime ? Va luati vac pe main ca jucati cu cod uri si dupa mai aveti tupeu sa faceti cerere de unban pe servere comunitare . Clar va faceti cont nou ca s a jucati cu coduri , da voi sunteti asa de buni de va faceti smurf uri si jucati pe server . Daca nu puteti juca cinstit e timpul sa va ganditi sa va apucati de alt joc , nu sa bagati coduri.
 

zeidd

leganar
Joined
Oct 22, 2020
Messages
3
Reaction score
0
Re: Cerere unban Zeid.

Ok,ca sa o luam de la inceput. Cand ti am cerut main ul ai inceput sa bagi motive si sa faci mișto , înainte să mi activez tag ul (sa se vada ca sunt admin) tu imi spuneai ca ai main dar ai vac pe el pentru ca ai jucat cu cod pe faceit:)))). După ce mi am activat tag urile, tu ai băgat alt motiv, acela fiind " Nu imi mai stiu email ul de la cont "? :))

Asa, nu am facut misto, pur si simplu nu il mai am lmao. "După ce mi am activat tag urile, tu ai băgat alt motiv, acela fiind " Nu imi mai stiu email ul de la cont "? " , cand am spus eu ca nu mai stiu email-ul de la cont? Am spus clar si de cateva ori ca nu mai stiu numele contului si ca am numai email-ul de atunci, dar vad ca se intelege altceva. Inafara de asta, ce legatura are cu cererea? Tu imi dai ban pentru wallhack si tu te legi de contul main?
 

zeidd

leganar
Joined
Oct 22, 2020
Messages
3
Reaction score
0
Re: Cerere unban Zeid.

Daca sunteti asa de buni de ce umblati cu conturi anonime ? Va luati vac pe main ca jucati cu cod uri si dupa mai aveti tupeu sa faceti cerere de unban pe servere comunitare . Clar va faceti cont nou ca s a jucati cu coduri , da voi sunteti asa de buni de va faceti smurf uri si jucati pe server . Daca nu puteti juca cinstit e timpul sa va ganditi sa va apucati de alt joc , nu sa bagati coduri.

Deci sa inteleg ca, si cu dovada video eu jucam cu coduri? "Daca sunteti asa de buni de ce umblati cu conturi anonime" fiecare om poate sa faca ce vrea el , sa isi creeze cate conturi doreste el, nu ii obligat sa ramana pe acelasi cont ( e vina voastra ca va ofticati , si inseamna ca daca omul a jucat in trecut cu coduri si acum joaca? nici cu dovada nu va ganditi de 2 ori ) ; "Va luati vac pe main ca jucati cu cod uri si dupa mai aveti tupeu sa faceti cerere de unban pe servere comunitare " ce legatura are cu contul meu respectiv si despre ban-ul meu?
 

P A N D A

GO.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Dec 31, 2016
Messages
663
Reaction score
87
Age
24
Location
Romania
Re: Cerere unban Zeid.

1) Ai dat mai multe reply-uri de cate ai permise
2) Videoclipul tau nu demonstreaza absolut nimic
3) Refuzul de a prezenta main-ul pe motivul ca nu il mai ai e penibil(pierdut mail s.a)
Cu toate asta cerere respinsa.
#locked
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top