O noua aventura incepe. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[RESPINSA]Cerere unban Shtrutzurel69

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Choop

leganar
Reaction score
0
⋆Nick-ul dvs.: Shtrutzurel69 go.laleagane.ro
⋆Nick-ul adminului: Darius
⋆STEAM:ID (numeric - format STEAM_0: ) : STEAM_0:1:584379224
⋆Prime [ON/OFF] : OFF
⋆Dovada Prime [SS in Game]: -
⋆Motivul pentru care ati fost banat ( VERIFICA AICI ): Nu am niciun motiv in consola.
⋆Data,ora si harta cand ati fost banat (cu aproximatie): 13.01 - 18:27 - inferno
⋆Dovada (screenshot consola): poza atasata, n am apucat sa fac in consola
⋆Nu am sa dau reply la cererea mea, daca vreau sa adaug ceva dau edit la cererea facuta si adaug acolo ( altfel primesc T/C si ramane BAN-ul)[DA/NU]: DA

Shtrutzurel e contu meu de smurf facut pt faceit, pt ca pe main l am pierdut. Nu cred ca am de ce sa fiu acuzat de coduri, asa ca astept un motiv.

Fisiere atasate

• ban.png
    ban.png
    11.4 KB · Views: 10

Choop

leganar
Reaction score
0
Asta e mainul: Main Chop . Am avut si alte conturi mai de mult, adunat sa zic am 1500-2000 de ore.

Choop

leganar
Reaction score
0
Si asta ce dovedeste? Sunt atatea motive pentru care se ia ban pe faceit. Am fost vreodata suspect de coduri pe sv? Am batut vreodata jucatorii buni de pe sv incat sa dau ceva de banuit? Adica vreau si eu un demo sau ceva care sa arate ca merit ban.

Powpow

mademoiselle
Reaction score
2
Conform regulamentului pe care aparent nu l-ai citit , persoanele non-prime nu necesita demo la banare . Daca ai Vac pe steam la fel ... iar cu banul de pe faceit ... sigur nu l-ai primit ca faceai troll sau bate sau mai stiu eu ce ...
Eu consider ca ar trebui sa ramai banat

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6