O noua aventura incepe. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[RESPINSA]Cerere unban railelele

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

TehBeast

leganar
Reaction score
0
Nick-ul dvs.: railelele
Nick-ul adminului: habar n-am, ori lit ori panda nici nu ma intereseaza
STEAM:ID (numeric - format STEAM_0: ) : STEAM_1:0:79208069
IP [ VERIFICA AICI ]: nu imi dau ip-ul pe un forum public
Prime [ON/OFF] : on
Dovada Prime [SS in Game]: nu e necesar
Motivul pentru care ati fost banat ( VERIFICA AICI ): niste nereguli in randul adminilor
Data,ora si harta cand ati fost banat (cu aproximatie): acum 3 minute
Dovada (screenshot consola): nu e nevoie
Nu am sa dau reply la cererea mea mai mult de 2 ori( altfel primesc T/C si ramane BAN-ul) [ DA/NU ] : ok, nu stau sa ma tiganesc cu toti smardoii care exista, dar voi scrie aici tot ce simt eu ca este in neregula.

Aveti Bhop la vip, inteleg, ati pus regulament sa nu se mai faca bhop pentru 1st peek, ok , dar adminii vostri nu respecta absolut nimic, chestie aplicabila in permanenta pentru multi rau.
Acordati admin oricarui frustrat care crede ca daca are admin trebuie sa i se vorbeasca cu dvs/sir/etc.Adineaori am semi-urlat la un prunc pentru ca nu ma auzea , iar domnul lit a fost frustrat deoarece la replica lui :scoate-ti microfonul din gat, am raspuns sa si-l scoata el din fund , ceea ce nu este o insulta dar acesta a luat o personal.
Regulamentul in situatia de fata este degeaba, nu se pedepseste nimeni si toti sunt intr-o ciorba continua si fac ce vor (ca idee, la "insulta" mea, in loc de mute am primit kick, iar cand m-am plans de faptul acesta am primit si mute 10 minute, dupa care am spus pe [email protected] ca poti sa o **** in continuare, desi n am facut referire la nimeni, chiar daca ma refeream la acest "lit" frustrat si am primit probabil de la panda pentru ca in loc sa se respecte regulamentul si sa purtam o discutie , se face abuz de comenzi la misto si fiecare face ce il taie capu, dupa cum isi amintesc ca se facea pe fy_snow probabil.
Nu ma intereseaza cat este banul, este pe buna dreptate, dar randul de admini care chiar fac ce ii taie capul este penibil si nu merita nici macar efortul sa ma plang de ei, dar eu ca om bun ce sunt va spun.Nu parasc in mod necesar, se aplica pentru 50% din admini, chiar si un owner.

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6