O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPINSA Cerere unban DNS/JustMe

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

DNS1

banned
Joined
Feb 24, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Location
Belgium
Nick-ul dvs.: DNS
Nick-ul adminului: dekra
STEAM:ID (numeric - format STEAM_0: ) : STEAM_1:1:636919103
IP [ VERIFICA AICI ]: 81.245.77.164
Prime [ON/OFF] : ON
Dovada Prime [SS in Game]:
1645977283117.png

Motivul pentru care ati fost banat ( VERIFICA AICI ): wall
Data,ora si harta cand ati fost banat (cu aproximatie): 27.02.2022 17:45 de_Dust2
Dovada (screenshot consola):
1645977339568.png

Nu am sa dau reply la cererea mea mai mult de 2 ori( altfel primesc T/C si ramane BAN-ul) [ DA/NU ] : DA
 
Joined
Nov 1, 2020
Messages
360
Reaction score
33
Age
27
Location
Oradea
Salut , motivul vad ca-l stii , am incercat sa-mi dau seama daca chiar ai cod si am fost nevoit sa te urmaresc timp de 3 harti ... mi-ai atras atentia pe Nuke , cand tot aruncai mousul pe pereti , dupa care mi-am dat seama ca tu faci asta pentru a-ti lua informatii ... data viitoare incearca sa ascunzi mai bine . Contul care il detii cu vac , este de acum 700zile , circa 2 ani ... de la contul acela , care-l ai inca la prieteni , pana la asta care l-ai facut in 10.01.2022 nu a mai existat nici 1 alt cont?
Click 1
Click 2
Click 3
O seara frumoasa !
 
Joined
Feb 10, 2021
Messages
164
Reaction score
34
Age
24
Location
Alba Iulia
Prima data am urmarit videoclipurile 2 si 3 si puteam sa zic ca pari ok ca nu mi s-a parut nimic ciudat, dar cand m-am uitat la videoclipul 1 mi s-a schimbat putin parerea cand ai verificat main-ul, si apoi ti-ai schimbat rapid directia catre el sa ii arunci molotov tu neavand de unde sa il stii ca nu ai primit info si nici pasi nu a facut ala, el mergand pe shift.
Si eu te-am urmarit foarte mult timp,dar pe mine ai cam reusit sa ma fraieresti, faceai doar scoruri bune si cand ma puneam spec pe tine te pierdeai, insa aici ti-a cam scapat o mica greseala care l-a ajutat pe Dekra sa te prinda.
Acum asteptam o parere si din partea colegilor sau direct verdictul Fondatorilor sa vedem daca a fost wall sau nu.
 

Jus7M3

banned
Joined
Feb 23, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Location
Belgium
Prima data am urmarit videoclipurile 2 si 3 si puteam sa zic ca pari ok ca nu mi s-a parut nimic ciudat, dar cand m-am uitat la videoclipul 1 mi s-a schimbat putin parerea cand ai verificat main-ul, si apoi ti-ai schimbat rapid directia catre el sa ii arunci molotov tu neavand de unde sa il stii ca nu ai primit info si nici pasi nu a facut ala, el mergand pe shift.
Si eu te-am urmarit foarte mult timp,dar pe mine ai cam reusit sa ma fraieresti, faceai doar scoruri bune si cand ma puneam spec pe tine te pierdeai, insa aici ti-a cam scapat o mica greseala care l-a ajutat pe Dekra sa te prinda.
Acum asteptam o parere si din partea colegilor sau direct verdictul Fondatorilor sa vedem daca a fost wall sau nu.
Salut,apreciez parerea si a ta, si a lui dekra, dar la vid 1, am auzit ca a fost omorat a meu, in spate, nu am stiut unde ,dar am auzit in spate, dupa am iesit, am verificat locul ala pe care iesi afara, nu am vazut nimic, si am zis sa dau molly vent sa ma asigur, dar asteptam info, de la baiatul care statea langa Vent dar cum vezi si tu nu facea nimic...daca aveam wall,dadeam molly din prima,nu asteptam sa urce baiatul sus. Respect oricum... PS: am probleme cu "creierul" cum i-am spus lui dekra, am probleme cu nervii si am adhd cred dupa mama, sau ceva de genul,daca e nevoie explic si la ce se aplica in vid.1. <3 RP+ (am 2 acc de forum si am intrat pe asta din greseala )
 

V1Ct0r

leganar
Joined
Feb 21, 2021
Messages
226
Reaction score
13
Location
Iași
Sincer eu nu am nimic cu tine dar având in vedere că ai mințit in cererea ta de admin de unde știm noi ca nu minți și acum?
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top