O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

REZOLVATA Reclamatie SOA

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

iuli112

leganar
Joined
May 21, 2022
Messages
9
Reaction score
5
Location
Bucuresti
Numele dvs: iuli112
Numele adminului reclamat: SOA
Data si ora: 19:14
Motiv reclamatie: motivul pentru care il reclam pe adminul SOA estefaptul ca de cate ori am scris in u@ despre un codat el nu a reactionat in nici un fel iar apoi cand ma jucam cs si aveam un scor prost el imi face poze imi cere pozele si il intreb cum de nu vorbeste si el cu ceilalti admini sa ceara o parere adica stiu ca asa trebuie procedat pentru ca am citit regulamentul adminilor deoarece am avut o cereere in acest sens... cu toate acestea el nu a procedat conform regulamentului intern nu a asteptat cele 5 minute pentru poze si ma baneaza ... avand mai multe ip uri disponibile ma reconectez si il intreb motiv timp in care asteptam raspuns si intru in consola sa lipesc linkul de la poze PAC ban iar ... omul asta are probleme cu capuil sau ce naiba ca nu inteleg. .... vreau si eu demoul pentru suspiciunea care a avuto cand mi a dat ban adica PE CE BAZA A CREZUT EL CA AM COD pe ala cu speed nu l a mai vazut si nici nu i a dat ban ... abia ce fusese si a luat 2 runde si a iesit si apoi imi da mie ...e frustrat sau ce naiba ca nu ii facusem nimic omului ... DOAMNE FERESTE


Dovada (Print la consola sau demo):
 

aqx

hall of fame
Joined
Jan 9, 2021
Messages
1,278
Reaction score
767
Location
/
Eu te-am banat a doua oară.

Mai jos ai discuţia de pe server. Nu-i nimeni scutit pe server încât să nu i se facă poze şi, mai ales, nu-i nimeni scutit de ban când are limbaj de genul.
Ţi s-a vorbit mai mult decât frumos.

19:14:45 SOA : da-mi 5 poze, te rog
19:14:48 SOA : imgur
19:14:49 iuli112 : ba esti dement
19:14:55 SOA : da
19:14:57 SOA :
19:14:58 iuli112 : tu nu vorbesti cu ceilalti admini ?
19:15:10 SOA : sunt certat cu ei
19:15:17 iuli112 :
19:15:18 SOA : imi dai pozele, te rog?
19:15:28 iuli112 : iti dau si altceva daca vrei
19:15:33 iuli112 : sa iti umplii gura

19:17:35 iuli112 : de ce ai dat ban ma
19:17:36 iuli112 : ??
19:17:38 iuli112 : esti ratat ?
19:17:43 iuli112 :


Aştept cele 5 poze uploadate într-un singur link.
 

SOA

leganar
Joined
Sep 22, 2019
Messages
49
Reaction score
3
Age
26
Bineînțeles că ai ținut să jignești și în reclamația pe care ai făcut-o.
 

JohN L

leganar
Joined
Jun 14, 2019
Messages
327
Reaction score
129
Nu am fost la fata locului, nu-mi pot da cu parerea despre ce s-a intamplat acolo.

Insa, imi dau cu parerea la asta: "vreau si eu demoul pentru suspiciunea care a avuto cand mi a dat ban adica PE CE BAZA A CREZUT EL CA AM COD" - demo-ul poate doar sa demonstreze ceva (ca ai cod sau nu), de asta ii zice demo. Nu are nevoie de demo ca sa fie suspicios, nu e baza pe care sa creada el ca are cod. Ordinea e invers, intai crede ca are cod si apoi face demo daca e cazul :)) Ai o logica de m-ai omorat.
 
  • Like
Reactions: SOA

iuli112

leganar
Joined
May 21, 2022
Messages
9
Reaction score
5
Location
Bucuresti
Nu am fost la fata locului, nu-mi pot da cu parerea despre ce s-a intamplat acolo.

Insa, imi dau cu parerea la asta: "vreau si eu demoul pentru suspiciunea care a avuto cand mi a dat ban adica PE CE BAZA A CREZUT EL CA AM COD" - demo-ul poate doar sa demonstreze ceva (ca ai cod sau nu), de asta ii zice demo. Nu are nevoie de demo ca sa fie suspicios, nu e baza pe care sa creada el ca are cod. Ordinea e invers, intai crede ca are cod si apoi face demo daca e cazul :)) Ai o logica de m-ai omorat.
Eu știu ca atunci când dai ban trebuie sa fie și demo făcut. Asta e logica mea și regulamentul vostru.
 

iuli112

leganar
Joined
May 21, 2022
Messages
9
Reaction score
5
Location
Bucuresti
Cred că nu se vedea... Mai pun încă o dat'.
Apasă pe poze și te duce la toate pozele. După ce treci de ultima te trimite pe link ( imgur)

linkul dacă îl postez apar pozele …nu am cum posta linkul altfel. Așa e forumul.
S-a văzut din prima dar măcar acorda atenție.
 

iuli112

leganar
Joined
May 21, 2022
Messages
9
Reaction score
5
Location
Bucuresti
Deci practic eu am primit ban ca am zis sa ii umplu gura. Fără gag fără avertisment .
 

SOA

leganar
Joined
Sep 22, 2019
Messages
49
Reaction score
3
Age
26
Deci practic eu am primit ban ca am zis sa ii umplu gura. Fără gag fără avertisment .
De ce nu ai menționat în reclamație că ai vorbit urât, când eu ți-am cerut foarte frumos pozele?
 

aqx

hall of fame
Joined
Jan 9, 2021
Messages
1,278
Reaction score
767
Location
/
Prea multe quote-uri de lăsat.
Nu observasem că ai postat pozele. Aici e greşeala mea.
Iulică, dacă eşti prieten cu Tesigo, nu înseamnă că-ţi poţi permite să iei peste picior pe toată lumea.
Reamintesc că atunci când un admin îţi face poze, dumneata trebuie să le dai. Nu te iei în gură cu adminul, mai ales când ţi-a vorbit frumos. Ai ales să te iei de admin când puteai încheia mai repede toată situaţia punând pozele pe imgur.

Drept urmare, scot ban-ul permanent şi-ţi pun unul pentru 2h.



@TeSigo matale mai uită-te şi pe discordul ăla.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top