O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[RESPINS] Reclamatie admin "Esti Virgina?"

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

WTFVIRGINA

leganar
Joined
Nov 21, 2021
Messages
9
Reaction score
2
Location
bucuresti
(ALL) WTF-Esti-Virgina? : din momentul asta care nu inceteaza ban 30 de min !


Q' : ce o sa faci, imi dai kick :)))

*DEAD* WTF-Esti-Virgina? : q
*DEAD* -Eq_why?! : ?
CIF TraTaMenT : auci
*SPEC* WTF-Esti-Virgina? : care e problema

Invata sa nu te mai iei in gura cu mine, sa iti vezi de joc si sa nu incerci sa te dai " ZMEU " pe server .
Ti am zis sa iti vezi de jocul tau , nu sa sari in apararea unui player care eu ii cer wargods.
Tu ai tinut mortis sa intervi... nu te ai potolit ti am dat 30 de min .
Nu cred ca a fost asa de grav 30 de min, cat sa imi faci tu reclamatie :) nu e prima oara cand te iei in gura cu mine... a 2 oara daca se repeta voi prelungi ban ul !
Ms faen !
 
Joined
May 12, 2021
Messages
107
Reaction score
43
Location
Cluj-Napoca
*caruia ii cer wargods.
Nu stiam ca daca esti admin pe un server de 1.6 capeti statut si nu e problema mea cu ce insecuritati te confrunti tu de nu poti argumenta civilizat un ban, stiu ca e destul de trist cum te-a facut ala din cuvinte cu tot cu accesu tau.
Invata tu mai degraba ce e stipulat in regulament vizavi de ban-uri temporare si las-o, totusi, mai moale cu arogantele astea pe burta goala, ca n-am facut masteratu impreuna.
 

DoTi

leganar
Joined
Jun 26, 2021
Messages
18
Reaction score
3
Location
Arad
"stiu ca e destul de trist cum te-a facut ala din cuvinte cu tot cu accesu tau."
Deci, din cate am inteles din toata situatia :
Virgina i-a cerut wargods unui player, asta nu inseamna ca il acuza de cod, ci o verificare micuta, nimic grav aici.
Playerul respectiv si tu ati inceput sa aveti comentarii inutile legat de acest lucru si sa demonstrati ca puteti sa faceti din cuvinte un admin.
Eu sunt de acord cu banul, poate putea sa inceapa cu un gag, nu neg acest lucru.
Dar ca admin, da, capeti un statut si statutul este sa te asiguri ca playerii joaca linistiti si respectiv fara cod.
Tu ca player, nu ai de ce sa ceri socoteala unui admin daca iti cere wargods/poze.

Concluzia finala dupa parerea mea, reclamatia este inutila si pentru un ban de 30 de minute, adica......tu zici de insecuritati dar tu faci o reclamatie pentru un ban amarat.
Nu stiu cine incearca sa demonstreze ceva aici.
Banul poate a fost prea mult, dar in acelasi timp, meritat.
 
Joined
Feb 13, 2016
Messages
10
Reaction score
12
Age
25
"stiu ca e destul de trist cum te-a facut ala din cuvinte cu tot cu accesu tau."
Deci, din cate am inteles din toata situatia :
Virgina i-a cerut wargods unui player, asta nu inseamna ca il acuza de cod, ci o verificare micuta, nimic grav aici.
Playerul respectiv si tu ati inceput sa aveti comentarii inutile legat de acest lucru si sa demonstrati ca puteti sa faceti din cuvinte un admin.
Eu sunt de acord cu banul, poate putea sa inceapa cu un gag, nu neg acest lucru.
Dar ca admin, da, capeti un statut si statutul este sa te asiguri ca playerii joaca linistiti si respectiv fara cod.
Tu ca player, nu ai de ce sa ceri socoteala unui admin daca iti cere wargods/poze.

Concluzia finala dupa parerea mea, reclamatia este inutila si pentru un ban de 30 de minute, adica......tu zici de insecuritati dar tu faci o reclamatie pentru un ban amarat.
Nu stiu cine incearca sa demonstreze ceva aici.
Banul poate a fost prea mult, dar in acelasi timp, meritat.
Ba, ai dreptate, adminul asigura linsitea, iar cand apare un din asta care distruge buna dispozitie, plus ca mai se ia si in gura cu adminul si face misto, banul e destul de meritat, sa fie multumit cu 30 de minute!
 
Last edited:

xAi

leganar
Joined
Feb 5, 2009
Messages
1,088
Reaction score
346
Age
35
Location
Bucuresti
Adminul e admin,nu aveti voi ca playeri dreptul sa-l trageti la raspundere de ce a cerut wg altuia si nici sa fiti asistentele altora sa luati apararea.Vedeti-va de jocul vostru si totul v-a fi ok. In ultimul timp se obisnuieste aici pe server ca playerii sa i ia la rost pe admini,aveti un tupeu fantastic in spatele monitorului iar banul a fost dat corect. Reclamatie inutila.
 

1KindeR

leganar
Joined
Sep 13, 2021
Messages
39
Reaction score
6
Location
PesteTot
In loc sa fiti multumiti ca voi va jucati linistiti si totusi adminii de multe ori cand e jocul mai frumos, va asigura voua un joc placut si fara codati, ne sariti in cap cu diferite comentarii inutile. Dar parerea mea ca inainte de ban ar fi trebuit un gag! Reclamatia o vad inutila atat timp, cat 30 de min iti ia sa iti faci un cont pe forum plus sa postezi aceasta reclamatie.
 
Joined
May 12, 2021
Messages
107
Reaction score
43
Location
Cluj-Napoca
Kinder, te rog cuantifica de la cate minute in sus ar merita sa faci o reclamatie?; lipsa de obiectivitate o inteleg, ca trebuie sa luati partea colegului vostru indiferent de situatie, desi toti ati cazut de acord ca trebuia dat in prealabil un gag. Totusi, ma asteptam la putin mai multa probitate morala.
xAi cu contra argumente de genu "adminu e admin" sincer, te astept la sedintele asociatiei de locatari.
 

DoTi

leganar
Joined
Jun 26, 2021
Messages
18
Reaction score
3
Location
Arad
Omule, tu chiar nu ai ce face?
Sa o zic pe direct.

Prin faptul ca tu faci o reclamatie pentru un ban de 30 de minute + faptul ca am spus faptul ca tu si playerul x ati pus la indoiala adminul care repet ce a spus cineva mai sus, ISI FACE TREABA. ARE TOT DREPTUL SA CEARA WG SI POZE ATATA TIMP CAT ESTE ADMIN, SE ASIGURA DE FAPTUL CA NU EXISTA CODATI, ASTA ESTE STATUTUL SI RESPONSABILITATEA UNUI ADMIN, trag concluzia ca tu esti cel mai nesigur dintre toti cei de aici si tu incerci sa iti demonstrezi dreptatea aici pentru ca in viata reala, nu poti sa demonstrezi ceva.
Na, ca sa trag si eu o concluzie cum ai tras si tu legat de adminul virgina.

Prin ceea ce ai spus si tu, faptul ca meritai gag, pot trage iar o concluzia ca tu nu negi faptul ca ai comentat total aiurea si pe langa.
Eu zic sa te calmezi, sa stai la locul tau si sa ne lasi pe noi sa ne facem treaba.

Repet, banul a fost meritat si poate prea putin.
 
Joined
May 12, 2021
Messages
107
Reaction score
43
Location
Cluj-Napoca
Esti suparat ca n-am luat in considerare comentariul tau? Ia o pastila sa nu faci spume la gura cand scrii cu caps lock.
Nu era vorba de 30 de minute, era vorba de demnitate, de stand up for yourself ceea ce, probabil tu "in viata reala" n-ai facut niciodata la cata frustrare ai pus in comentariul de mai sus.
Ti-a infipt Dumnezeu o axa de simetrie in fund de ai dreptate tot timpul? Macar ai decenta si opreste-te aici.
 

WTFVIRGINA

leganar
Joined
Nov 21, 2021
Messages
9
Reaction score
2
Location
bucuresti
Q. Xanny, cum ti se zice tie ... Gata cu reply... lasa un owner sa decida si sa inchida porcaria asta !
Si aici esti tare'n gura ? "Spume la gura " asa se vorbeste?


ADMINS: Gag am dat. Dar dureaza doar 5 minute ;) dar se pare ca ... gag ul nu este suficient pentru unii .

owner parere si TC !
Multumesc !
 
Joined
Dec 25, 2010
Messages
119
Reaction score
60
Location
Hunedoara
Sa-i spui mersi lui wtf,ca a fost baiat cu buca si ti-a dat doar 30 de minute,daca eram pe server probabil primeai permanent.
Asta o sa patesti daca mai continui cu limbajul si arogante de genul,astea le pastrezi pentru astia de ati facut masteratul impreuna.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top