O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

REZOLVATA Reclamatie ANU615

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

ValentiNNN-

leganar
Joined
Feb 24, 2020
Messages
9
Reaction score
4
Age
28
Numele dvs: ValentiNNN
Numele adminului reclamat: ANU615
Data si ora: 13:40UK ora Romaniei 15:40
Motiv reclamatie: dezinteres,nu acorda importanta chatului in special U@
Era singurul admin ONLINE la care eu si inca alti doi playeri rupeam u@ pe motiv ca un jucator din echipa lui avea wall
Tin sa precizez ca l'am si injurat doar ca sa ii atrag atentia,dar nimic...intr'un final din 8v8 au ramas 1v2
Dovada (Print la consola sau demo):

 
Joined
Aug 26, 2015
Messages
210
Reaction score
46
Contra.
E de ajuns sa anunti o singura data un codat pe u@ nu sa spamezi, poate in acel moment era demo on pe respectivul player. Iar tu fiind fost admin nu trebuie sa iei la injuraturi adminii noi veniti doar pentru ca ai tu nervi, a fost prea cu bun simt, daca eram in locul lui primeai ban 2 ore pentru limbaj, nu suntem pe camp sa injuram ca la usa cortului
 

Babu MCMXCIV

leganar
Joined
Jul 11, 2022
Messages
12
Reaction score
3
Location
Ploiesti
Din ce am înțeles ai fost admin ceea ce înseamnă ca stii destul de bine ca nu se da ban fără dovada, trebuia sa ai răbdare, reclamația asta e cam împotriva ta, nu știu la ce rezultat te așteptai tu.
 

taisan

KZ.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
May 3, 2022
Messages
275
Reaction score
179
Location
Brasov
tu nu te uitai la u@ niciodata, dar te trezesti sa spui despre altul care are admin de 2 zile ca prezinta dezinteres.
toti gresim, poate anubis n a fost atat de rapid pe cat ti ai fi dorit tu, dar el vrea sa invete si sa se perfectioneze, tu ai primit enspe mii de sanse si ajutor si ti s a rupt total, macar nu mai fa reclamatii .. ca de reclamat si comentat esti bun.
Contra
ai grija cum vorbesti pe viitor, ca vipul ala nu ti da drepturi in plus
 

dement72

leganar
Joined
Jun 13, 2022
Messages
26
Reaction score
3
Location
Bucuresti
Valentin dacă l-ai și înjurat ! Bravo tie asta denota ca ai un caracter mișto ! Mai ai și VIP ! Mai și spamezi ! Lasă-ne cu astea chiar nu-și avea rostu reclamația asta !
 
Joined
Oct 14, 2012
Messages
149
Reaction score
54
ANU nu a gresit, el era demo on cand te dadeai tu admin si etc , ca de criticat esti bun. La cum faci de cate ori intri pe server trebuia sa faci pauza zilnica 2 ore :)
 

aqx

hall of fame
Joined
Jan 9, 2021
Messages
1,278
Reaction score
767
Location
/
Acu' vezi şi dumneata cum e să ţipe cineva după tine pe u@ fără rezultat.
Contra reclamaţie.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top