O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPAWN UNBANNED

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Rarhecsak

leganar
Joined
Aug 11, 2013
Messages
6
Reaction score
1
*Nick: Swordfish
*Ip: 87.17.216.104
*SteamID (status in consola): Nu il stiu.
*Data/Ora/Harta: Nu stiu.
*Motivul: Nu a fost nici un motiv pentru care a luat ban,aici este vorba de fratel meu care a jucat !
*Adminul de la care ati primit ban: Nu se stie.
*Dovada (print consola): Nu eram eu pe server,nu stiu absolut nimic,este posibil asa ceva sa primeasca ban fara sa aiba nimeni nici un motiv? eu nu cred,iar eu unul sunt Admin pe SUD,as dori sa stiu motivul pentru care a primit ban cu toate ca eu cred ca nu este absolut nici un motiv de COD,si sa se de-a unban,multumesc. Eu aici pe acest server joc mai mereu,intra el si primeste ban? NU E POSIBIL.
 

Rarhecsak

leganar
Joined
Aug 11, 2013
Messages
6
Reaction score
1
dar e posibil sa iei ban si sa nu sti harat si ora ? veniti si scrieti poiezi da nu siti harta si ora .....
Se pare ca nu ai inteles nimic,dupa capul tau asa...daca as fi stiut aceste informatii nu le-as fi scris? sau daca era langa mine sa imi zica ce si cum ?
In primul rand nu inteleg un cuvant din ceea ce ai scris,daca nu esti util,nu interveni doar ca sa vorbesti de "SUS".ori ajuti,ori iti vezi de patratica ta,eu asa cred ca face un om destept. Salut!
 
Joined
Jul 28, 2018
Messages
269
Reaction score
23
Asa e sa te ajut ...la cum ai scris mai sus nu prea ma ce sa ajut si daka nu era fratele tau langa tn puteai sa vb cu el sa intrebi ce sa int nu sa scri cum e posibil a iei ban ...si de unde sa stiu eu nu este o dovada daka eu nu pot vb cu adminu care la banat pe fratele tau ? t/c
 

kEnvELo

Respawn.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Apr 3, 2010
Messages
1,408
Reaction score
34
Age
31
Location
Constanta
L 03/30/2021 - 01:53:27: Victima este [Rolex] cu Ip [87.17.216.104]. Distrus de [sTorm] !
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top