O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPAWN UNBANNED

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Azvydaderupe

leganar
Joined
Sep 11, 2018
Messages
12
Reaction score
3
Age
28
*Nick: p l m
*Ip: Nu las IP-ul aici
*SteamID (status in consola): STEAM_0:0:208350466
*Data/Ora/Harta: 03.02.2021 ora 21:14 cam asa si harta era tuscan
*Detalii: Incep iar sa fac cereri de unban, pentru ca aveti admini capabili... Imi cer scuze ca am jucat cu acel nume, dar eu am slot aici la voi pe server, dar nu mai stiu parola si am pus ceva random, la fel doar pt warm. ;) Nick-ul era scris fara spatii, am pus asa la "*Nick" pentru ca nu ma lasa forumul si imi punea stelute ***. Ati inteles voi.


Dovada:
 

Azvydaderupe

leganar
Joined
Sep 11, 2018
Messages
12
Reaction score
3
Age
28
Te joci de ieri CS si-mi zici ca am wall? Mi-ai mai banat un IP, urat. Chiar nu pot sa-mi fac warm la voi pe sv? Intru o data pe saptamana ca-s in sesiune acum si imi iau ban mereu? Urca demo-ul pe zippyshare, nu mi da toate site-urile fantoma.
 

Vfac

leganar
Joined
Oct 5, 2011
Messages
607
Reaction score
181
Age
38
la demo care l-ai uploadat aici NU are nici un WALL ! si te-am rugat sa faci demourile mai lungi iar ai facut un demo de 40 de sec ... !
 

Azvydaderupe

leganar
Joined
Sep 11, 2018
Messages
12
Reaction score
3
Age
28
Esti normal? :)))))))) Asa e cand se iau admine si pe bani. Astept unban si data viitoare sa nu mai banez pe demo de 2-3 faze ( aproximativ 2 MB ). Ca sa stii si tu, un demo trebuie sa aiba cam minim 15 MB sa poti bana pentru wall. Efectiv am apasat un perete random si tu pentru aia mi-ai dat ban, nu mai zic nimic. Repet, astept unban ca vreau sa ma joc. Va rog sa-mi debanati si IP-ul pe care am intrat cu numele p l m@CerereDeUNBAN, pentru ca m-a banat si pe ala.
 
Joined
Jan 22, 2021
Messages
26
Reaction score
6
Location
Iasi
Copile cand a aparut cs ul tu nici nu te-ai nascut...asa ca vezi cu vorbele ca nu iti permit..si da...din cateva fazele erai f suspect...asa ca....
 

Azvydaderupe

leganar
Joined
Sep 11, 2018
Messages
12
Reaction score
3
Age
28
Foarte adevarat, am 19 ani. Nu eram eu nascut cand a aparut CS. Dar nu am zis asta, am zis ca tu te joci de ieri. Si daca te joci de mai mult timp, ai pierdut acel timp degeaba. Cum sa dai ban pe o dovada de 2 faze (1.8 MB) ????? Astept UNBAN ca vreau sa ma joc!
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top