O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPAWN | REZOLVAT

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

kirandezu

leganar
Joined
Feb 6, 2021
Messages
4
Reaction score
0
Location
Craiova
Nick: Kirandezu'
IP TAU( afli/verifici ip tau https://whatismyipaddress.com/ ): 79.117.142.169
Steam/Valve Numeric( status in consola ): STEAM_0:1:186191466
Ora / Data / Mapa: 5:15 6/2/2021 fy_snow
Adminul reclamat: Storm
Motivul:
Se pune spec pe mine imi cere un wg (era cu alt nume) , ii zic sa astepte , nu trec 2 minute isi schimba numele si ma trezesc cu ban pe motiv "Recoil" :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:.SCUZA-MA PE MINE CA STIU SA TRAG SI SA CONTROLEZ RECOIL-UL.
Tin sa mentionez ca este singurul server public pe care ma joc mai mult seara , pe zi ma joc numai mix-uri , iar seara intru si ma joc aici , din frustrare acest copil inapt (dupa parerea mea) imi da ban ca joc mai bine ca el.

fps_max 250
fps_override 1
sv_aim 0
cl_dynamiccroshair 1

Imi puteai cere si iti dadeam .
Pune-le si tu amatorule si o sa ai altfel ''recoil-ul'' , daca esti publicar amarat nu ai de unde sa stii , joc jocul asta de 15 ani pentru cunostinta ta .

PS : Cum sa dai ban la ora 5 dimineata cand pe server eram 10 dintre care 5 afk pe astfel de motiv?
Vreau sa vad si eu demo cu "recoil-ul" ala.

ASTEPT UNBAN ! SI LUATE MASURI CU ACESTI COPII.

Dovada( print-screen ): https://postimg.cc/7GxGjdQ2
 
Joined
Feb 8, 2016
Messages
232
Reaction score
20
Age
39
Location
Liverpool
Copii :)) amuzant , cand eu jucam cs tu inca umblai in picioare pe sub masa , dar hai sa nu deraiem de la subiect , nu stiu cum se face dar tu intri doar la 4-5 dimineata pe server si miraculos la tine glontul e cap fara doar si poate , am si demo sa te poti privii , vezi ca dai cu mucii in fasole cu fps_max 250 , trebuie sa ai placa buna , ceva rami pe frecventa mare + monitor care sa-ti duca aia 250 fps ca sa ai randament , vezi , dintr-o singura propozitie ti-am aratat cat esti de copil dar ai incercat foarte tare sa pari inteligent si sa ma iei pe mine de fraier , sunt o gramada de jucatori buni pe acest server dar cum dai tu nu da nimeni , am fost si eu arogant ca tine candva in copilarie si foloseam cfg`uri sa ma cred mai bun si mama mama ce bine ma simteam cand lumea ma ridica in slavi , pana mi-am dat seama ca ma mint pe mine si am renuntat la orice cfg , setarile le pot face si singur pentru ca le cunosc destul de bine , treaba cu 2 min ... macar ai bunul simt si nu o mai da in victima ca te faci de rusine , se vede pe demo cat timp a trecut , ps , e al dracu de lung demoul , pe zi tu joci mixuri si ne bucuram pentru tine , probabil ca prietenii tai chiar te considera bun dar sunt ferm convins ca daca te scot la o sala sa jucam 1 vs 1 default iti pierzi tot skill`ul , nu ca ai fii primul , dar nici asta nu are relevanta prea mare , e doar o aroganta si cam atat , eu incerc sa tin lume pe server chiar si la 4 dimineata si vii tu incarcat de linii si te crezi cineva , ba nene daca erai chiar asa de bun chiar nu aveam nimic cu tine , dar dupa ce ca esti arogant mai esti si tare`n gura aiurea , iei lumea peste picior si stii sa si jignesti asa moca , ca doar ce , tu ai impresia ca esti singur si de capul tau pe server , sincer iti spun , decat sa pierd 5 jucatori prosti dar care intra in permanenta , prefer sa te pierd pe tine , am podul plin de aroganti ca tine . Sper ca m-am facut inteles . PS banul a fost doar sa te relaxezi ca erai cam incordat nu de alta . Merci de reclamatie , chiar imi era doar sa stau la un chat pe forum la 5 dimineata si sa dau explicatii unui copil .

PPS . developer 1 , vezi ca ai uitat comanda asta foarte importanta cand este vorba despre fps`uri :) cu placere
 

Attachments

  • 20210206031653_1.jpg
    20210206031653_1.jpg
    96 KB · Views: 123
Last edited:
Joined
Feb 8, 2016
Messages
232
Reaction score
20
Age
39
Location
Liverpool
fps_max 250
Ma risc ....dar simt sa fac asta , unde sunt fratele meu alea 250 de fps`uri ? Din ce vad eu in print`ul tau , facut chiar de tine iti arata 8 FPS`uri :)) , restul de 242 au plecat la plimbare si te-au parasit ? :))
Imi Pare rau nu m-am putut abtine , chiar nu vreau sa sune rautacios sau ceva de genul , dar serios , unde`s FPS`urile alea lipsa ?:))
Daca te uiti in printul meu in colt acolo sus o sa vezi la mine 100 fps constant , la tine ce s-a intamplat ?
PPPS , cred ca se vede si ca ai fost banat de steam , o pata rusinoasa pe steam mai ales cand te dai PRO Player si vrei sa arati altora cat esti de bun , cine a trisat odata v-a mai trisa in continuare , eu nu prea sunt convins absolut deloc de tine , dar am colegi care ma pot contrazice , daca cred ca tu ai dreptate , sunt oricand impacat cu idee de remove/downgrade la admin ...dar eu imi sustin cele spuse mai sus , folosesti cfg cu ajutoare si aici am incheiat orice discutie inutila .
Sa ai o zi faina in continuare
 

Attachments

  • Untitled.png
    Untitled.png
    48.8 KB · Views: 122
  • asfdfas.jpg
    asfdfas.jpg
    62.1 KB · Views: 117

kirandezu

leganar
Joined
Feb 6, 2021
Messages
4
Reaction score
0
Location
Craiova
Copii :)) amuzant , cand eu jucam cs tu inca umblai in picioare pe sub masa , dar hai sa nu deraiem de la subiect , nu stiu cum se face dar tu intri doar la 4-5 dimineata pe server si miraculos la tine glontul e cap fara doar si poate , am si demo sa te poti privii , vezi ca dai cu mucii in fasole cu fps_max 250 , trebuie sa ai placa buna , ceva rami pe frecventa mare + monitor care sa-ti duca aia 250 fps ca sa ai randament , vezi , dintr-o singura propozitie ti-am aratat cat esti de copil dar ai incercat foarte tare sa pari inteligent si sa ma iei pe mine de fraier , sunt o gramada de jucatori buni pe acest server dar cum dai tu nu da nimeni , am fost si eu arogant ca tine candva in copilarie si foloseam cfg`uri sa ma cred mai bun si mama mama ce bine ma simteam cand lumea ma ridica in slavi , pana mi-am dat seama ca ma mint pe mine si am renuntat la orice cfg , setarile le pot face si singur pentru ca le cunosc destul de bine , treaba cu 2 min ... macar ai bunul simt si nu o mai da in victima ca te faci de rusine , se vede pe demo cat timp a trecut , ps , e al dracu de lung demoul , pe zi tu joci mixuri si ne bucuram pentru tine , probabil ca prietenii tai chiar te considera bun dar sunt ferm convins ca daca te scot la o sala sa jucam 1 vs 1 default iti pierzi tot skill`ul , nu ca ai fii primul , dar nici asta nu are relevanta prea mare , e doar o aroganta si cam atat , eu incerc sa tin lume pe server chiar si la 4 dimineata si vii tu incarcat de linii si te crezi cineva , ba nene daca erai chiar asa de bun chiar nu aveam nimic cu tine , dar dupa ce ca esti arogant mai esti si tare`n gura aiurea , iei lumea peste picior si stii sa si jignesti asa moca , ca doar ce , tu ai impresia ca esti singur si de capul tau pe server , sincer iti spun , decat sa pierd 5 jucatori prosti dar care intra in permanenta , prefer sa te pierd pe tine , am podul plin de aroganti ca tine . Sper ca m-am facut inteles . PS banul a fost doar sa te relaxezi ca erai cam incordat nu de alta . Merci de reclamatie , chiar imi era doar sa stau la un chat pe forum la 5 dimineata si sa dau explicatii unui copil .

PPS . developer 1 , vezi ca ai uitat comanda asta foarte importanta cand este vorba despre fps`uri :) cu placere
Daca observi e game ban , nu vac . Fratemio a jucat cs go si avea un cont de smurf pe care cand se enerva dadea rage , iar contul ala si conturile noastre erau puse pe acelas nr de telefon , cand a luat vac pe contu ala am luat si pe celelalte 2.
 

kirandezu

leganar
Joined
Feb 6, 2021
Messages
4
Reaction score
0
Location
Craiova
Glumetule ,joc jocul asta si in 900 de fps . Si nu-mi mai suferi mie de cfg-uri cand tu nu stii sa stai pe harta (aveai 100 cu 800 pe fy snow aseara). Inca odata se vede ca nu ai o treaba cu jocul asta. Degeaba ai 36 de ani ;) Altii la varsta ta nu stau sa sufere pe un joc vechi de 21 de ani la ora 5 dimineata , dar na... asa e cand toata viata ta ai jucat publice , vine unu iti rupe capu' si nu iti pica bine ...

PS :
astept sa vad si eu demo-ul , pentru care mi-ai dat ban
SI PE CINEVA MAI COMPETENT CU UN RASPUNS LA RECLAMATIA MEA , DACA NU DATI-I T/C SI GATA !
 
Last edited:
Joined
Feb 8, 2016
Messages
232
Reaction score
20
Age
39
Location
Liverpool
Merci fain , desi am zis ca nu-ti mai dau curs indolentei , uite-ma iar pe aici incercand sa te educ , in total aveam de dimineata 100 cu 1700, pentru ca sunt admin si stau sa am grija de server , ti-am mai explicat , oricand 1 vs 1 sa-ti tai din avantul asta de mare vedeta , ceea ce tu numesti suferinta :)) eu o numesc grija , eu stau pe servar atat cat pot si am grija tocmai sa nu apara cate unu ca tine care isi face bind pe /rank si /top15 , in decursul a 5 minute ai dat de 2x ...deci cine de ce sufera :)) vezi ca si ownerul era pe servar si el avea -1 cu 1700 , asta dupa parerea ta ce este , tot suferinta ?:)) esti amuzant micutule , stiu ca e greu pentru tine sa intelegi ce inseamna a avea grija si ce insemna a-ti deidca putinul timp pentru a avea grija de altii , dar cand ai sa mai cresti o sa intelegi si tu cum este , banul ti-la-i luat pentru jignirile moca pe care mi-le-ai trantit in fata inante sa ma cunosti , nu pentru cfg...tendinta era sa-ti dau pe 10 minute nu permanent , dar oboseala si-a spus cuvantul si am observat ca din reflex sau oboseala ai luat permanent , greseala rectificata de mine imediat dupa ce ai facut postarea asta in care ai incercat sa ma domni dar bineinteles ai esuat lamentabil , hai sa ai o zi faina in continuare .

PS , daca mai ai vreo nelamurire sunt aici sa te educ , te pupa fratele tau
 
Joined
Feb 8, 2016
Messages
232
Reaction score
20
Age
39
Location
Liverpool
Daca observi e game ban , nu vac . Fratemio a jucat cs go si avea un cont de smurf pe care cand se enerva dadea rage , iar contul ala si conturile noastre erau puse pe acelas nr de telefon , cand a luat vac pe contu ala am luat si pe celelalte 2.
Am toata increderea ca asa a fost , esti atat de imatur incat nuti asumi responsabilitatile si incerci sa-ti cauti scuze . Esti un adevarat exemplu .
Printurile astea nu au intentia de a te dmoraliza , sunt doar educative .
 

Attachments

  • 20210206132319_1.jpg
    20210206132319_1.jpg
    99.9 KB · Views: 105
  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    63.8 KB · Views: 113

kirandezu

leganar
Joined
Feb 6, 2021
Messages
4
Reaction score
0
Location
Craiova
Arata si mie unde te am jignit pe server
PS : inca astept sa pui demo aici si ca cineva sa raspunda ! Asta daca comunitatea asta mai este la fel ca acum 5-6-7 ani , daca nu pacat de ea !
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top