O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPAWN | REZOLVAT

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

HatzJohNn

leganar
Joined
Sep 22, 2018
Messages
73
Reaction score
1
Location
Piatra Neamt
Nick: JohNn
IP TAU( afli/verifici ip tau https://whatismyipaddress.com/ ):
Steam/Valve Numeric( status in consola ):
Ora / Data / Mapa: 13:50/ 27.05.2019 / de_dust2
Adminul reclamat: HeroDoT
Motivul: I-am cerut pe u@ sa verifice un jucator , am insistat chiar .. lucru pe care el a refuzat sa il faca spunand ca acel jucator este curat . Ok , daca acel jucator stie sa stapaneasca aimul foarte bine , atunci cum il verificati daca nu ii cereti un test Wargods ? Din cate stiu , SS nu se face la aim ..
Dovada( print-screen ): https://imgur.com/a/lmumLvI Am si demo cu jucatorul in cauza , dar forumul nu imi da voie sa postez alt link de upload inafara de zippyshare , site care mie nu-mi merge , nu stiu exact de ce .. o sa incerc sa il las intr-un comentariu , sau cine doreste sa-l vada sa-mi lase un pm . Bafta tuturor si scuze daca am deranjat pe cineva !
 
Joined
Apr 10, 2019
Messages
550
Reaction score
21
Re: Reclamatie Herodot

John ai o problema de exprimare...ai anuntat pe jucatorul Q pe u@. Aveam demmo on pe un codat caruia i-am dat si ban si ti-am zis IMEDIAT, am revenit de pe forum unde am postat banul si am zis ACUM MA UIT..ai anuntat iar si iar si iar..m-am uitat si ti-am scris CURAT, la 5 minute dupa ai inceput cu "herodot esti degeaba, ai admin degeaba ca nu te-ai uitat ca bla bla bla bla", te-am pus EU PERSONAL PE SPEC ca sa te uiti cu ochii tai ca NU avea nimic omul si ti-am zis "sa faci diferenta intre aim si skill". Ai insistat sa ii cer la acel player WG, ti-am spus ca NU se cere si NICI NU E NEVOIE caci FARA DUBII playerul respectiv NU se foloseste de hack !!!
Rog daca are cineva timp, sa verifice in FTP spusele mele si intreaga conversatie.
In continuare sustin ca ACEL PLAYER "Q" nu se folosea de cod in timpul jocului iar BAN nu se da doar pt ca vrea un jucator sau altul ca II SE PARE LUI ca celalalt e mai bun ca el si CLARRR ARE HACK !
 

Russel Crowe

leganar
Joined
Jun 22, 2018
Messages
310
Reaction score
5
Location
Denmark
Re: Reclamatie Herodot

Reclamatie facuta aiurea doar sa fie facuta:) un singur admin nu se poate uita pe 100 de o data :)
Noi avem oamenii ca adminii nu robotii sa se uite pe mai multii de o data.

Topic Closed.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top