O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[RED] RECLAMATIE REZOLVATA

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Simba1

leganar
Joined
Nov 21, 2021
Messages
87
Reaction score
61
Location
Ploiesti
★ Numele dumneavoastră: Pumba
★ Numele adminului: dragos
★ Data şi ora la care s-a produs incidentul: 12:38
★ Motivul plângerii: Prima data mi s-a dat gag pentru ca am scris in chat : "fmm bomba" nu m-am adresat nimanui si dupa aceea am si facut glume cu ceilalti de pe server...
Dupa ce mi s-a luat gag-ul, am intrebat daca acesta este motiv de gag, si mi s-a spus ca da, daca ai vre-o problema du-te pe forum si fa reclamatie(atitudine de admin de o zi din ce am inteles)
Mentiuni:
De la 8 dimineata pana la 12, au fost multe injurii pe server, nu s-a dat un gag.
In jurul orei 10, a dat de 3 ori votemap si nu a schimbat mapa(una dintre mape a fost fy_snow si unul dintre admini chiar i-a spus sa nu mai abuzeze de comenzi si raspunsul lui a fost: testam ceva(sper sa nu gresesc dar Ambasadorul era pe server) , dupa aceea a iesti de_dust2x2 la vote, a dat iar vote..a iesit de_inferno2x2 la vote, a schimbat in de_inferno
Si intr-un final mi-a spus ca o sa-mi dea ban pentru ca stresez lumea de pe server, tinand cont ca doar ma amuzam cu player-ul N-ai sanse fiecare runda:)
Multumesc!
O zi faina.


★ Dovezi (poze/demo):

[RED] Informatii despre Ban
[RED] Nume: Pumba
[RED] IP: 109.100.6.41
[RED] Motiv: calmeaza-te!
[RED] Durata Ban: 1 hour
[RED] Timp de Unban: 12:38:25 11/29/2021
[RED] Nume Admin: dragos
[RED] Admin SteamID: STEAM_1:1:920
PS: Nu pot da upload la poze, am incercat sa le arhivez dar nu merge, daca este necesar o sa trimit pe facebook sau ig.
Multumesc!
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top