O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[RED] - RECLAMAȚIE REZOLVATĂ

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

C02

leganar
Joined
Dec 6, 2020
Messages
2
Reaction score
0
Location
romania
★ Numele dumneavoastră:C02
★ Numele adminului:
1tapsupremacy
★ Data şi ora la care s-a produs incidentul: 6.12 22:20(APROXIMATIV)
★ Motivul plângerii: trebuie sa zic de la inceput ca nu am nimic cu el,am fost indrumat sa fac aceasta reclamatie,ma rog eu am dat gag unui player pt limbaj indecent, 1tap s a bagat peste mine si i a scos gag ul , tin sa mentionez ca adminul a fost advertizat de un alt player ca respectivul player are gag
★ Dovezi (poze/demo):

 
Joined
Dec 27, 2016
Messages
148
Reaction score
22
Location
Bucuresti
Salut, tu ai început cu stângu cu mine, înjurai.. nu zic ca un ce. In plus vezi ca ai admin si nu se face aici reclamația, mersi. Si ca sa închei aceasta prostie, ti am zis ca trebuia sa ii dau ban de o zi, mersi.
 

C02

leganar
Joined
Dec 6, 2020
Messages
2
Reaction score
0
Location
romania
in primul rand nu mi zice mie ca injuram si ca faceam si ca dregeam, nu zic ca s sfant dar daca n ai dovezi
 
Joined
May 19, 2017
Messages
998
Reaction score
152
In primul rand el a respectat regulamentul nu dai ban din prima se da gag daca nu se potolește se da ban până la 120 min sa se calmeze.
Iar tu nu ai de ce sa te bagi peste decizia lui conform regulamentului vei fi sancționat
 
Joined
Dec 27, 2016
Messages
148
Reaction score
22
Location
Bucuresti
Trebuia de ieri sa fie BANAT, ASTA TOT ZIC, ce nu înțelegi? am dovezile cand ma înjura etc, si nu înțeleg de ce tot plange băiețelul asta? cand el zicea de maica mea pe u@, in fine, nu vreau sa i fac rau, ca am ss uriile, dar mna.. e prea josnic pentru mine sa ma cobor la mintea lui
 
Joined
May 19, 2017
Messages
998
Reaction score
152
Trebuia de ieri sa fie BANAT, ASTA TOT ZIC, ce nu înțelegi? am dovezile cand ma înjura etc, si nu înțeleg de ce tot plange băiețelul asta? cand el zicea de maica mea pe u@, in fine, nu vreau sa i fac rau, ca am ss uriile, dar mna.. e prea josnic pentru mine sa ma cobor la mintea lui
Asta a fost ieri dacă ți nu ai venit cu reclamație asta nu este treabă lui eu vorbesc despre ce sa întâmplat azi
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top