O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[RED] - RECLAMAȚIE REZOLVATĂ

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

back inGAME

leganar
Joined
Apr 26, 2020
Messages
6
Reaction score
0
Age
36
Salutare !!! Reclamatie se adreseaza adminului Deagle // neverdie (sau similar) care se crede net superior fata de ceilalti playeri... da banuri prin vot nejustificate. (nu mie,dar eu m-am sesizat). Cand il intrebi DC raspunde la modul: "TACI SI JOACA". Parerea mea este ca adminul trebuie sa stie sa joace CS inainte sa-l organizeze. Multuumesc!!
 
Joined
May 19, 2017
Messages
998
Reaction score
152
Re: reclamatie admin Deagle // neverdie

Ok adminul în cauza este așteptat cu explicație

O sa verific și in loguri
 

GalatiAWP Polar

leganar
Joined
May 1, 2020
Messages
12
Reaction score
0
Age
22
Re: reclamatie admin Deagle // neverdie

1. Nu ma cred superior, imi pare rau daca am lasat aceasta senzatie pentru tine :))

2. Player-ului caruia a primit ban pe ''degeaba'', cum spui tu, e defapt prietenul tau, care i s a cerut WG, si i am facut si demo (pe motiv de wall), apoi a primit voteban 30 min ca nu am avut acces la ban.

3. Este adevarat, am raspuns sub forma TACI SI JOACA, deoarece eu nu ma justific in fata ta baiatule, am specificat foarte clar de N ori pe chat cauza voteban-ului, plus ca si qMarina a facut acelasi lucru, si tu tot m ai spamat cu intrebarea "De ce i ai dat ban prietenului meu"

4. Tu si inca vreo 3 baieti, banuiesc ca prieteni de'ai tai, m ati spamat pe mine si qMarina, sa i dam unban, si sa va dam voua explicatii ca de ce am dat voteban.

5. Un idiot (imi cer scuze) prieten de'al tau, a injurat o de mama pe u@ pe Andreea, si acel baiat WayCup m a facut cotet, in toate felurile, ca nu i dadeam lui explicatii, ai primit gag de la mine cat si de la Marina. Poate confirma ea, cat si logo urile.

6. Imi asum tot ce am facut, consider ca n am facut nimic rau, si nu am incalcat regulamentul. Am fost injurat si injosit de catre vreo 3 indivizi, prieteni cu tine, deoarece tu si aia 3 ma spamati pe mine gen m..ie dEAGLE, si intrebati de 100 ori : VREM EXPLICATIE DE CE PRIETENUL NOSTRU A PRIMIT BAN

7. qMarina, te rog explica si tu situatia, multumesc.

8. Si o poza in care cumatrul nostru back, recunoaste ca el si prietenii lui m au spamat incontinuu cu intrebarea DE CE A PRIMIT PRIETENUL MEU BAN (de la care a venit VORBA >> TACI SI JOACA)

https://ibb.co/k4C7GCF
 
Last edited:

back inGAME

leganar
Joined
Apr 26, 2020
Messages
6
Reaction score
0
Age
36
Re: reclamatie admin Deagle // neverdie

Deci sa inteleg ca toti cu care te-ai injurat tu pe acolo sunt prieteni de-ai mei .... inclusiv un anume WAYCUP (sau ceva de genul). Eu doar te-am intrebat personal fara sa te jignesc sau sa fiu arogant cu tine. in primul rand eu nu ma adresez cu "BAI BAIATULE", "TACI SI JOACA" si chestii de genul. Ti-am adresat o intrebare personala la care am primit aroganta din partea ta. Intr-adevar am cativa prieteni pe sv (dar nu toti cum zici tu acolo), cu care ne jucam impreuna de ceva timp, dar nu cred ca sunt direct raspunzator pentru ei. Si daca revenim la subiect te sfatuiesc sa mai inveti cum e treaba cu adminatul. Un jucator cu de nivelul lui Mouse.... sa ia ban reason WALL.......spune multe. Repet si aici: nu vreau sa castig nimic din asta, doar sa ai pe viitor putin respect pentru noi (playerii sau valverii cum ne spuneai, desi eu joc cu steam de 14 ani) pentru ca fara noi nu mai ai ce sa "adminezi". Multumesc !!
 

GalatiAWP Polar

leganar
Joined
May 1, 2020
Messages
12
Reaction score
0
Age
22
Re: reclamatie admin Deagle // neverdie

Eu doar am spus ca nu ma justific in fata ta. Plus ca nu contează ce nume are, vârsta. Mi s a părut suspect, i s a cerut wg , plus demo făcut >>> niciun răspund din partea lui, rezulta ban 30 minute.
 

back inGAME

leganar
Joined
Apr 26, 2020
Messages
6
Reaction score
0
Age
36
Re: reclamatie admin Deagle // neverdie

Da! Eu zic sa inchidem topicul... ca nu are rost sa mai discutam. Plus ca "aerul" asta al tau si aroganta ta gen "BAI BAIATULE" "CUMATRU BACK" "IESI" si chesti de genu, dupa care te ascuzi dupa qMarina si Andreea , pur si simplu ma irita. Nu stiu cati ani ai dar aparent ....Te salut cu respect cumetre, ca sa vb pe limba ta ;)
 

GalatiAWP Polar

leganar
Joined
May 1, 2020
Messages
12
Reaction score
0
Age
22
Re: reclamatie admin Deagle // neverdie

Nu ma ascund, și faza Funny e ca qMarina și Andreea au fost amândouă de fata când am fost înjurați toți, pana și p4ul era. Așteptăm decizia supremilor. Nu fugi...
 

back inGAME

leganar
Joined
Apr 26, 2020
Messages
6
Reaction score
0
Age
36
Re: reclamatie admin Deagle // neverdie

Nu am unde sa fug!! Stai linistit! Iar faza si mai Funny este ca eu nu am injurat pe nimeni. Sunt aici
 

GalatiAWP Polar

leganar
Joined
May 1, 2020
Messages
12
Reaction score
0
Age
22
Re: reclamatie admin Deagle // neverdie

Am scris foarte clar , cine a înjurat, cine a spamat, însă eu văd ca tu chiar ai o problema (la cap)
E ultimul reply, consider ca am spus chiar mai mult decât trebuia ca sa arat ca nu am greșit cu nimic. Aștept decizia unui Director.
 

back inGAME

leganar
Joined
Apr 26, 2020
Messages
6
Reaction score
0
Age
36
Re: reclamatie admin Deagle // neverdie

Continui sa jignesti prin aerul tau de superior cu maxim 8 clase! Succes iti doresc !! sunt off
 
Last edited:

GalatiAWP Polar

leganar
Joined
May 1, 2020
Messages
12
Reaction score
0
Age
22
Re: reclamatie admin Deagle // neverdie

8 clase, electrician in belgia, n as zice ������
 

Andreeadc

mademoiselle
Joined
May 11, 2018
Messages
425
Reaction score
48
Re: reclamatie admin Deagle // neverdie

Dacă banurile erau nejustificate existau și cereri unban sau reclamații. E adevărat ca nu ți s-a adresat cum trebuie dar hai sa nu facem mare chestie din asta. A înțeles și o sa aibă grija la limbaj. Si am zis destul.
 

AfGanistaNNu

Red.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Apr 17, 2015
Messages
12,227
Reaction score
2,095
Location
Red.LaLeagane.Ro
Re: reclamatie admin Deagle // neverdie

Deci sa inteleg ca toti cu care te-ai injurat tu pe acolo sunt prieteni de-ai mei .... inclusiv un anume WAYCUP (sau ceva de genul). Eu doar te-am intrebat personal fara sa te jignesc sau sa fiu arogant cu tine. in primul rand eu nu ma adresez cu "BAI BAIATULE", "TACI SI JOACA" si chestii de genul. Ti-am adresat o intrebare personala la care am primit aroganta din partea ta. Intr-adevar am cativa prieteni pe sv (dar nu toti cum zici tu acolo), cu care ne jucam impreuna de ceva timp, dar nu cred ca sunt direct raspunzator pentru ei. Si daca revenim la subiect te sfatuiesc sa mai inveti cum e treaba cu adminatul. Un jucator cu de nivelul lui Mouse.... sa ia ban reason WALL.......spune multe. Repet si aici: nu vreau sa castig nimic din asta, doar sa ai pe viitor putin respect pentru noi (playerii sau valverii cum ne spuneai, desi eu joc cu steam de 14 ani) pentru ca fara noi nu mai ai ce sa "adminezi". Multumesc !!

Nu trebuie sa spamezi pe u@ sau pe server de ce prietenul tau a primit ban. Ii transmiti prietenului tau sa faca o cerere de unban pe forum cu detaliile care apar in consola cand se conecteaza pe server.
Ori el, ori tu in numele lui, puteti deschide o cerere. Nu ai drept sa faci tam tam pe server legat de acest fapt.
Acum totusi trebuie sa verificam si reactia adminului in cauza, verificam logurile si revenim cu decizie.
 
Joined
Aug 26, 2014
Messages
1,610
Reaction score
124
Age
26
Location
Wuhan, China
Re: reclamatie admin Deagle // neverdie

1. În primul rând @back inGAME; trebuie o dovadă la ceea ce acuzi, una palpabilă.
2. Nick-ul tău unde e ca să te pot c
[FONT=&quot]ă[/FONT]uta și eu cuminte în logs-uri?
3. Cerere nerespectată, vrei să faci un bine, fă-l cum trebuie.
4. Perioada, o or
[FONT=&quot]ă[/FONT] anume, unde este?
5. M-am uitat în logs-uri, prietene nu se vorbește așa, nu se face așa.
6. După cum văd, aferent punctului 1. @GalatiAWP Polar; are deja o dovadă destul de clară.

Ia vă rog, domnu', faceți o reclamație conformă, până una altă:

RECLAMAȚIE NEFONDATĂ.
@back inGAME; înțeleg că sunteți prieteni dar nu dați dovadă că ați scăpat pt. prima dată la un calculator.

Mulțumesc!


T/C
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top