O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

CSL20 RECLAMATII

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Madutza

hall of fame
Joined
Feb 9, 2009
Messages
2,120
Reaction score
916
Location
In iad.
Nici macar o data in viata asta nu ai recunoscut ca am dreptate si ai facut mereu contra mea. Nu stiu de unde atata ura fata de mine. Eu mi-am vazut de treaba si te-am evitat dar cauti mereu atentie. Daca nu ma placi, evita-ma, nu mai cauta anturaj cu mine. Nici macar nu ai fost de fata, vorbesti in necunostinta de cauza.

Se pare ca voi va bateti joc, nu doar de mine, nu doar de echipa mea, ci de intreaga competitie. Daca ati ajuns sa aveti un grad pe forum, ar trebui sa aveti si responsabilitate, respect, sa fiti neutrii si fairplay, nu sa fiti subiectivi.
Am scris si mai sus...daca nu era vorba de serverul ei sau daca noi trebuia sa dam demo si NU am fi vrut, pierdeam fara discutii.
Este asa de greu sa primim demo? Este a 3-a zi deja, de ce nu il pune? De ce se tot amana si se ascunde asta? Acel jucator putea avea orice cod/script/skin sau poate e curat. Daca e curat, gg si inchidem discutia, cred ca am zis de 3-4 ori asta...

Discutia de pe ts si de pe steam cu Georgiana din acea seara a fost altfel

Competitia asta trebuia sa fie j4f, dar e j4f doar cand se vrea...
Nu credeam ca o sa fac asta, dar se trag sfori aici si e bataie de joc... @Shuya; ,scuze ca te implic aici, dar esti forum leader si ar trebui sa stii ce se petrece in aceasta comunitate. Te rog sa iti spui si tu opinia, ca regulamentul imi da dreptate dar vad ca sunt luat la misto. Pacat...

Iti dau dreptate atunci cand ai, nu cand vrei. Este o mica mare diferenta.
Am facut mereu contra ta? Ia da-mi cateva exemple. Inafara de "incidentul" de la gala, incident in care eu am avut dreptate insa tu n-ai avut destule oua ca sa recunosti si ai preferat sa imi dai kick de pe discord si altele, nu imi aduc aminte sa fi existat alte situatii in care sa ne contram amandoi..ba din contra, am fost intotdeauna impartiala vizavi de serverul tau si am incercat sa va ajut atunci cand ati aveti nevoie.
Asa ca te rog, tine-ti rahaturile SF pentru tine si nu poza in victima ca nu este cazul.
Nu se trage nicio sfoara nicaieri, este dreptul meu ca si ORGANIZATOR sa iau aceasta decizie pe care mi-o asum, asa ca il implici pe Shuya degeaba.
Unii dintre noi ne mai si respectam, spre deosebire de altii.
Te rog sa nu mai dai niciun reply pana cand nu isi spune parerea si @Shuya; - desigur, daca doreste.

PS: Eu caut atentia ta? Tu fiind cine in ochii mei? Sper ca erai fumat atunci cand ai scris asta ca altfel e trist... Inseamna ca alta este cauza :))
 
Last edited:

FrAnKyyy

mademoiselle
Joined
Dec 4, 2016
Messages
1,440
Reaction score
66
Age
41
Location
Madrid
Mi se pare ca se face mare tam tam aiurea. Am asistat ca si arbitru si am urmarit playerii fiecare in parte. Eram singura pe canal, deci , in consecinta nu aveam altceva de facut decat sa urmaresc. Totul mi s.a parut ok. Daca era ceva suspect, chiar eu interveneam ptr a cere demo . Pacat ca se discuta acm pe tema asta. A fost un meci frumos si CURAT din partea ambelor echipe. Next time, incercati sa cereti demo imediat, sau in cazul asta, cand v.a fost oferit.
 

Georgiana

mademoiselle
Joined
Oct 14, 2014
Messages
2,731
Reaction score
430
Location
CCSE
Sa imi incep si eu romanul aici,de fata cu toata lumea,caci o sa scot parola pentru cateva ore. Sa vada tot romanul circul pe care l-ati creat.
In primul rand, @RazviSR; erai si tu pe canal pana sa vina @HotArmaghedon; cand am intrebat "VRETI DEMO,EXISRA CEVA PROBLEME?" Si ce ati raspuns? Ati zis ca NU,resemnati. Apoi la cateva minute a venit Mirel si a inceput sa va bage in cap sa cereti demo,iar cu mine DE FATA PE CANAL VA SPUNEA SA ZICETI CA DA,CA VRETI DEMO. Pai ce faci acum,Mirele? Incerci sa ma denigrezi IN FATA COLEGILOR TAI DE PE SERVER SI A INTREGULUI FORUM? Pai pentru asta o sa va exclud din competitie,pt ca de duminica ma deranjezi cu tot felul de comentarii care ma afecteaza si care imi creeaza disconfort PSIHIC.

Si iti repet,desi am discutat 42 minute la telefon pe aceasta tema: NU AI JUCAT,NU AI DREPTUL SA CERI DEMO,DESI ESTI TEAM LEADER. NU AI DREPTUL SA CERI DEMO DOAR PE BAZA UNOR STATISTICI,ca ai vazut ca a facut timbalero 15 fraguri si gata,e codat.

Pai ce credeti voi,ca eu imi pierd timpul si nervii cu aceasta competitie pt a imi aduce echipe de codati? Asta credeti? Pai si pentru asta o sa va descalific. Pentru ca nu credeti in integritatea mea,desi sunt Administrator al acestui Forum si pentru ca sunt Organizator al acestei competitii.

Timbalero a jucat in competitii pe unde nici nu visati sa ajungeti. Si repet: TIMBALERO E BULGAR,NU A STAT PE TS CU ECHIPA,NU A COMUNICAT CU EI.

Mirele,la un mix in care echipa ta isi facea warm pt CSL,cineva de la echipa adversa a cerut sa ii fac poze lui Bookzor. Si ce crezi ca am facut? Am tras de timp sa nu ii fac,deoarece eu stiam ca el este curat si nu voiam sa ii fac asta unui "amic",nu voiam sa il deranjez cumva. Asta ca o dovada ca eu nu sunt ca tine.
ss.png


Revenind la oile noastre... Poftiti si dovada ca demo s-a cerut doar in baza unor statistici,nu ca echipa s-ar fi plans de vreun jucator:
stats.png


Si ca sa nu fie nici ca mine,nici ca tine @HotArmaghedon; voi posta 2 ss-uri de la timbalero din timpul meciului:
ss1.jpg

ss2.jpg


Ai zis ca avea 15 fraguri timbalero la sfarsit de meci. Pai da,pentru ca 4 au fost facute intr-o singura runda. Apoi cate unu,cate unu,cu taraita asa. Asta ce denota? Ca niste statistici nu sunt suficiente pt ca tu sa ceri demo. Si poate ti l-as fi dat daca nu ma luai in ras pe ts,de fata cu toti din echipa FREE. Cum pot eu sa iti dau demo cand te-am auzit spunandu-le sa ceara demo,desi ei initial au spus ca nu vor? Lasa,Mirele,sa ma urasca tot pe mine lumea,ca si la CSL-ul trecut mi-am mai facut cativa dusmani...5-6 in plus,tot aia e.

P.S.: Uite si istoricul wg al lui timbalero:
wgtimba.jpg
 

Attachments

  • ss.jpg
    ss.jpg
    6.6 KB · Views: 83
Last edited:
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top