O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

REZOLVATA Reclamatie taisan

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

fuNkyL1CioUS

leganar
Joined
Jan 5, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Numele dvs:.fuNkyL1CioUS
Numele adminului reclamat:Taisan
Data si ora:
Motiv reclamatie: Omul cam face ce vrea aia lui, si se tine doar de prietenii .... nu mi se pare corect ... mahoarca ala se cearta cu toata lumea, la orice ora... si daca il intrebi de ce se comporta diferit "pentru ca ala e fratele meu" , si daca nu iti convine "dute si pune reclamatie" asta e raspunsul lui... nu e impartial deloc... si vad ca ultimele reclamatii numai pentru el sunt puse ca taie si spanzura cand vrea "aia" lui ... nu e corect .... cel putin asa mi se pare mie si nu cred ca sunt singurul ... da gag si ban doar la cine nu ii convine lui ... in imagine se observa impartialitatea ... cu raspunsurile acestui super admin ...
Dovada (Print la consola sau demo):
 

unknowncfg

Super-Moderator
LALEAGANE® STAFF
Joined
Aug 6, 2017
Messages
363
Reaction score
273
Location
unknown
De ce nu pui ss si cu ce comentezi tu inainte? Sau comenteaza altii :))
Cont facut doar pentru a face reclamatia asta, sigur esti vreun fan de-al lui din reclamatiile precedente :)) .
 

fuNkyL1CioUS

leganar
Joined
Jan 5, 2023
Messages
2
Reaction score
2
De ce nu pui ss si cu ce comentezi tu inainte? Sau comenteaza altii :))
Cont facut doar pentru a face reclamatia asta, sigur esti vreun fan de-al lui din reclamatiile precedente :)) .
nu sunt din reclamatiile precedente ... daca observi el zice sa ii pun reclamatia ... ala injura intr-una ... am jucat pe sv mult timp acum vreo 10-12 ani ... si m-am apucat de vreo 2 saptamani iar dupa fff mult timp...nu cred ca l-am injurat ... doar am intrebat mai la misto ... ca si ei fac misto intr-una de toata lumea... in fine daca asta crezi .. ce sa zic ... el zice sa ii fac reclamatie ... asta am facut ....
 

Diana

Super-Moderator
LALEAGANE® STAFF
Joined
Feb 23, 2021
Messages
851
Reaction score
460
Location
Romania
Asa cum am spus si in cealalta reclamatie, taisan a fost sanctionat. Incercati ca pe viitor sa va puneti si in pielea unui admin care sta toata ziua, zi de zi pe server si va accepta voua toate porcariile pana sa ajunga la gag sau chiar ban. Daca da gag pentru orice injuratura, nu e bine, daca inchide ochii in anumite situatii pentru ca nu e atat de grav, iar nu e bine. Voi ca playeri nu o sa fiti niciodata multumiti, indiferent de aspectul de care v-ati lega si uitati ca adminii sunt si ei tot oameni si gresesc, e ceva firesc, nu trebuie sa va uniti impotriva lor, amintiti-va ca e doar un joc pana la urma.
T/C
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top