O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

reclamatie sonny

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Feb 19, 2021
Messages
76
Reaction score
4
Location
romania
Nick-ul adminului : sonny

Nick-ul tau : il iubesc pe Ficus NEBUNU

Motiv : da gaga pe deageaba + si filmare (filmarea o arat pe discord)

Dovada :
1662635935316.png
 
Joined
Jun 10, 2022
Messages
84
Reaction score
29
Location
miau
'Vai de capul tau' este un adjectiv nu ?
si sa adaugam toate tipetele si injuraturile care le adresezi altor playeri ?
si ma mai iei si cu 'stii cine sunt ?'
Aveti probleme grave, nu puteti sa va jucati in liniste fara sa va luati de cineva si sa injurati
 
Joined
Jun 10, 2022
Messages
84
Reaction score
29
Location
miau
Si dupa ce ai primit mute, erai pe discord cu prietenul tau geany injurai de aveai spume la gura se auzea cand vorbea pe joc el(Geany).
 
Joined
Feb 19, 2021
Messages
76
Reaction score
4
Location
romania
'Vai de capul tau' este un adjectiv nu ?
si sa adaugam toate tipetele si injuraturile care le adresezi altor playeri ?
si ma mai iei si cu 'stii cine sunt ?'
Aveti probleme grave, nu puteti sa va jucati in liniste fara sa va luati de cineva si sa injurati
am zi eu ca stii cine sunt sau ce??
+ ca da nu dadeai mute la prieteni dai ca zic p... sau ceva ca na favorizari
da la alti instand zice ala ba esti nebun gata ma dai mute la tovarasi tai nu
 
Joined
Feb 19, 2021
Messages
76
Reaction score
4
Location
romania
Si dupa ce ai primit mute, erai pe discord cu prietenul tau geany injurai de aveai spume la gura se auzea cand vorbea pe joc el(Geany).
bun care e faza te am injurat pe server nu atata timp cand nu te injur pe server nu ai ce sa faci
daca te injuram pe server atunca da nu ziceam nimica
 
Joined
Jun 10, 2022
Messages
84
Reaction score
29
Location
miau
Pasaj extras din regulamentul serverului [ ATENTIE ] Daca un jucator foloseste un limbaj licentios, dar acesta nu ii este adresat unei anumite persoane ex: ce prost am tras dupa ala, cat de proasta este arma X, nu se ofera mute/gag. In cazul in care acesta exagereaza, prima data o sa fie avertizat dupa care primeste sanctiune mute/gag 5/15/30 in functie de caz. [ NECESITA DOVADA ]
 
Joined
Feb 19, 2021
Messages
76
Reaction score
4
Location
romania
Pasaj extras din regulamentul serverului [ ATENTIE ] Daca un jucator foloseste un limbaj licentios, dar acesta nu ii este adresat unei anumite persoane ex: ce prost am tras dupa ala, cat de proasta este arma X, nu se ofera mute/gag. In cazul in care acesta exagereaza, prima data o sa fie avertizat dupa care primeste sanctiune mute/gag 5/15/30 in functie de caz. [ NECESITA DOVADA ]
bun, faza o fo ca blood tot o injurat de doua ori
da nu ai zis nimica ca il faforizezi deaia nu iai dat mute numa mi e ca ai stiut ca is coxer deaia
 
Joined
Feb 19, 2021
Messages
76
Reaction score
4
Location
romania
Pasaj extras din regulamentul serverului [ ATENTIE ] Daca un jucator foloseste un limbaj licentios, dar acesta nu ii este adresat unei anumite persoane ex: ce prost am tras dupa ala, cat de proasta este arma X, nu se ofera mute/gag. In cazul in care acesta exagereaza, prima data o sa fie avertizat dupa care primeste sanctiune mute/gag 5/15/30 in functie de caz. [ NECESITA DOVADA ]
am si dovada cum imi dai gag asa ca nu am zis nimica si ca nu iai dat mute la blood

da na nu mai am ce sa zic ca dupa iese rau nu cu injuraturi sau ceva
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top