O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Reclamatie Sensation

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Jun 5, 2020
Messages
542
Reaction score
120
Age
23
Location
Play.Laleagane.ro
Nick DeSpoT
Nick Admin :senzation
Data :9:44
Ora aproximativa :4.12.2020
Motiv :retry dupa gag - ca asa a vrut muschi mei
Dovada: vreti dovada uitativa in loguri admin de 2 lei e injuratura sti daca ii ziceam dute drq asta era injuratura da na asta e serveru imi place sa joc pe el da cu asemenea jeguri care au admin mie si scarba sa mai intru primul gag motivul limbaju ca lam facut pe unu moldoveane injuratura domnu senzation
la tine totul e injuratura admini de maxim 10 ani crescuti de parinti daca injuri sau vezi pe cineva sa injura fai rau
daca vreti sa vedeti cum admineaza un admin adevarat
si uitativa cum lucreaza un admin adevarat cu codati si cu playeri nu cum lucreaza copii de maxim 10 ani admini pe skynet
am terminat discutia
 
Last edited by a moderator:

senzatioNNNNNN

leganar
Joined
Jul 10, 2018
Messages
20
Reaction score
2
Prima data ai fost rasist fata de un player, facundu-l "moldovean imputit", ti-am dat gag 5 minute ai dat retry dupa gag si m-ai jignit pe mine, in consecinta ti-am dat ban 10 min ca sa te calmezi . Aici sunt dovezile:
 

UNNE

hall of fame
Joined
Apr 3, 2011
Messages
3,096
Reaction score
1,177
Nick DeSpoT
Nick Admin :senzation
Data :9:44
Ora aproximativa :4.12.2020
Motiv :retry dupa gag - ca asa a vrut muschi mei
Dovada: vreti dovada uitativa in loguri admin de 2 lei e injuratura sti daca ii ziceam dute drq asta era injuratura da na asta e serveru imi place sa joc pe el da cu asemenea jeguri care au admin mie si scarba sa mai intru primul gag motivul limbaju ca lam facut pe unu moldoveane injuratura domnu senzation
la tine totul e injuratura admini de maxim 10 ani crescuti de parinti daca injuri sau vezi pe cineva sa injura fai rau
daca vreti sa vedeti cum admineaza un admin adevarat
si uitativa cum lucreaza un admin adevarat cu codati si cu playeri nu cum lucreaza copii de maxim 10 ani admini pe skynet
am terminat discutia
Salutare, inteleg ca esti nervos dar limbajul tau il puteam sanctiona cu mai mult de un Warn de 5 puncte.
Ti-am editat topicul si titlul, am rugamintea sa pastrezi un limbaj civilizat in continuare pana la solutionarea reclamatiei.
 

profet who

leganar
Joined
Sep 30, 2017
Messages
29
Reaction score
4
Age
28
Orice jignire,sfidare,gluma deplasata se pedepseste cu gag,apoi ban daca este cazul!adminul si-a facut treaba deci reclamatia este nefondata!
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top