O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Reclamatie Schwartz

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

RaulM

leganar
Joined
Sep 25, 2019
Messages
85
Reaction score
3
Age
22
Location
Timișoara, Timiș - România.
Wowwwwwwwwwwwww, ce mai injuratura ...doamne cum puteti fi de "hunteri" cum spunea Corodal la reclamatii sa va frecati unul pe altul in spate si eu mai zic "tuz dumniezau" si nu are nimeni nimic cu mine , toti incep sa rada si sa fie caterinca , tu incepi sa te oftici tot mai mult in ultima vreme si chiar nu imi place , eu nu te-am avut la ochi bun de multa vreme , par eu prietenos cu tine , dar crede-ma ca nu te am la suflet . Merita un avertisment verbal si atat , nimic mai mult , nu ti-a zis nici de morti , nici de raniti sau de familie , omul poate a avut nervi inainte sa spuna ceea ce a zis la microfon, iar tu ce sa faci decat sa treci cu vederea si sa fii matur , pac reclamatie , mi-e daca primesti si un slap la bascaleala incepi sa faci ca trenul. Eu va sfatuiesc sa nu mai fiti atat de razbunatori unii pe altii si sa cadeti la acord comun cu un grad mai mare . Doamne

Si sa nu te aud ca spui ca sunt de partea lui sau ceva , nu sunt de partea nimanui , aici sunt de partea maturitatii si sa invatati a nu mai fi atat de razbunatori din absolut orice.
 

Schwartz JB

banned
Joined
Jan 5, 2019
Messages
107
Reaction score
0
Age
19
Deci domnul Andrei prescurtat domnul cazan eu am zis acolo mancavas dumnezeu nu stiu ce sa inteles rog eu ma uit foarte mult la la Nelson si imi place de el si iau vorbe de la el acolo am zis mancavas dumnezeu deci nu ca vreau sa ma scot si nush ce deci jur pe ce am mai sfat sa mor maine daca nu am zis mancavas dumnezeu nu eram beat rog pe ghoste sa raspunda aicia sa vedeti + pe discord zic chestia asta cand ma env mancavas dumnezeu + nu te am injura pe tine am zis mancavas dumnezeu deci pot sa injur da sa nu va injur pe voi deci am zis mancavas dumnezeu repet daca nu ma credeti asta este rasfoiesc acuma sa caut dovezi cu Andrei.
 

Schwartz JB

banned
Joined
Jan 5, 2019
Messages
107
Reaction score
0
Age
19
+ ca nu sa inteles bine pentru ca stau cu 3 etaje de la net si am 80 ping.
 

Herme

leganar
Joined
Dec 19, 2019
Messages
190
Reaction score
1
Age
23
"Dumnezooul "atat s-a auzit si tu credeai ca te-a "injurat" pe tine dar a "injurat" situatia ce e cu voi ma vad ca daca nu va zice un Lead ce v-am zis eu aseara nu bagati in seama da nici eu nu mai ic nimic .Astept sedinta aia bobma sa vb mai pe larg ca vad ca cu voi nu se mai poate .Voi daca auziti un "Hristossss" sau "Dumnezooul" credeti ca e mare limbaj licentios suntem in 2k20 aloooooo trezirea fratilor ca nu-i chiar asa .Va taiati singuri craca de sub picioare dar vad ca aveti drujba sa fie mai repede.
 

Schwartz JB

banned
Joined
Jan 5, 2019
Messages
107
Reaction score
0
Age
19
Eu am zis mancavas nu am injurat pe nimeni, + nu eram beat si stiu ce am zis
 

Dwarffy

leganar
Joined
Nov 22, 2019
Messages
105
Reaction score
0
Age
19
Location
Ploiesti
Eu am inteles si mai multi "Tuti dumnezeul".Puteti sa inchideti reclamatia cu respinsa.
 

KpTHelper

banned
Joined
Dec 1, 2019
Messages
124
Reaction score
0
Age
24
Atata ura pentru ce? e doar un joc, mai calmati-va.. nu a injurat pe nimeni / nu a jignit pe nimeni, dar nu este normal sa 'jigneasca' la microfon ca dupa o sa zica si playerii.. pro avertisment verbal
 

Schwartz JB

banned
Joined
Jan 5, 2019
Messages
107
Reaction score
0
Age
19
N am jignit am zis manacavas Dumnezeu wtf ce înjurătură este asta.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top