O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

REZOLVATA Reclamatie s4kal & Chapp

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

LucianZenno

leganar
Joined
Jan 9, 2023
Messages
2
Reaction score
4
Nick: Zenno
Numele Adminului: [S4kalele] [Chapp]
Motiv: Nu stiu pentru care a fost motivul pentru care am primit prima data silent permanent de la Chapp apoi ban permanent fara dovezi fara nimic,ca asa putem zice cu totii din gura ca uite ce a facut ala ce a zis ala si asa se aduc minciuni eronate,ban fara dovezi nu ai cum sa dai parerea mea,stiu ca o sa se stearga postarea mea si o sa fiu banat si pe forum ca asta consta in a dona astfel nu ai cum,cu stima si respect celorlalti din staff !
Dovezi: Nu am apucat sa fac ca am fost banat pe loc in fractiune de secunda.
 

LucianZenno

leganar
Joined
Jan 9, 2023
Messages
2
Reaction score
4
https://steamuserimages-a.akamaihd....860/E4A21F20A828864B1226C25DFEDFC13C000CCEA0/ fiind fondator nu trebuie sa vorbesti asa cu playerii parerea mea,eu nu am treaba cu minorele cum ai tu eu doar discut si glumim asa cum multi avem ''prietene,prieteni'' inclusiv de varsta nu conteaza asa ca altadata documenteaza-te ! Sa nu te miri de ce iti pleaca playerii de pe server apoi,si am incheiat discuta poti sa dai T/C la aceasta postare ca nu ai cu cine sa discuti.
 

s4kal

Bucuresti.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Jan 9, 2010
Messages
484
Reaction score
220
Age
32
Și am zis ceva greșit? Când provoci este normal sa primești răspunsuri de genul. O sa ramai cu ban pentru ca ai probleme grave la mansarda. Ca sfat lasă minorele în pace. T. C
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top