O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Reclamatie Nock

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Scai

leganar
Joined
Jan 5, 2019
Messages
187
Reaction score
4
Nick-ul tău (numele cu care jucați pe server): Scai
Nick-ul celui reclamat: Nock
Ora/Data: 13:45 cam asa
Motivul reclamației: Ma tine in quit si la final imi da ban
Dovezi: https://imgur.com/a/ZyfcJ6o
Mapa (dacă dovada este demo): jb_assault
Alte detalii: Eram pe server, era 8T 3 CT si m am bagat la CT pentru o runda. Nock imi da transfer, dupa aceea eu imi cumpar FD, iar apoi silviu imi da swap. Apoi nu mai stiu exact ce s-a intamplat si mi-o dat dintr-o data quit. Apoi l-am intrebat daca este idiot, nu o zis nimic si o tacut. Am mai intrat o data pe server si l am interbat "idiot e injuratura?" el zice ca "da' si dupa l am facut idiot ca m-o enervat. Primesc iar quit si dupa intru pe server, vroind sa zic altceva si spun "astea ca astea dar.." si imi da ban. Ban 10 minute nu prea cred ca era nevoie dupa parerea mea.
 

Nock

leganar
Joined
Jul 6, 2019
Messages
36
Reaction score
0
Age
20
Last edited:

qIonuTz

leganar
Joined
Jun 23, 2020
Messages
42
Reaction score
1
Age
15
Contra reclamației, Uite-te în regulament, și o să aflii de ce Nock ți-a dat ban 10 min, putea și mai mult dacă dorea.
PLUS, E vina ta, dacă ți-a dat quit, nu începi să-i zici "idiot" sau alte jigniri / înjurături, mai bine e să întrebi de ce ți-a dat kick, quit sau alte comenzi, așa adminu nu va reacționa cu comenzi pe tine.
 
Joined
Jan 11, 2019
Messages
172
Reaction score
22
Age
21
Location
京都
ReedickToday at 14:00
Nu injuri aici, @.Scai
NockToday at 14:00
Imediat
ReedickToday at 14:00
Daca te simti neindreptatit faci o reclamatie pe forum, dar acum degeaba faci atata timp cat l-ai jignit aici

Daca nu-l injurai pe discord, ar fi fost altceva ca, desi in pozele lui Nock se vede cum injurai, nu vad daca ti-ar fi dat gag sau ceva prima data. Contra reclamatiei.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top