O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA [SUD] Rezolvat

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

cucumber

leganar
Joined
Nov 25, 2020
Messages
59
Reaction score
7
Location
Cluj
Numele dvs:Jiakary
Numele adminului reclamat:MDN
Data si ora:acum
Motiv reclamatie:gag,kick aiurea
Dovada (Print la consola sau demo): https://www.mediafire.com/file/21kpdbdc1vhilcg/Snapshot0004.bmp/file
nu am dovada la gag sau la kick dar daca e barbat si isi asume sa recunoasca aici ca le a dat aiurea doar pt simplu fapt ca vb pe chat fara a l jigni pe el sau pe altcineva dar ca foloseam chatu intr un fel sau altul
 
Joined
Jan 27, 2009
Messages
1,543
Reaction score
301
Location
Bucuresti
Pt un kick faci reclamatie??
daca primeai ban 120 min mai ziceam..dar este prea nefondata reclamatia...taxezi pt orice intamplare...mai lasa de la tine ca nu te a omorat.
 
Joined
Dec 22, 2015
Messages
47
Reaction score
28
Location
Romania
toata harta aztec ai scris pe chat ca toti sunt varza, rupti, etc, fiindca nu te ascultau sa mearga dupa tine, de parca ai fi avut etapa in PGL...ti-am dat gag 3 minute, apoi ai inceput cu atacurile
ti-a zis si Sublime sa te potolesti, nu te-a interesat
eu nu iti permit sa ma sicanezi 3-4 harti la rand, sa o tii numai in ironii
te-am salutat
 
Joined
Mar 4, 2021
Messages
220
Reaction score
290
Location
UK
Numele dvs:Jiakary
Numele adminului reclamat:MDN
Data si ora:acum
Motiv reclamatie:gag,kick aiurea
Dovada (Print la consola sau demo): https://www.mediafire.com/file/21kpdbdc1vhilcg/Snapshot0004.bmp/file
nu am dovada la gag sau la kick dar daca e barbat si isi asume sa recunoasca aici ca le a dat aiurea doar pt simplu fapt ca vb pe chat fara a l jigni pe el sau pe altcineva dar ca foloseam chatu intr un fel sau altul
Salut ,rugămintea mea este sa modifici ceva în comportamentul tău pe server în privința limbajului Jakary. O zi buna
t/c
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top