O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA RECLAMATIE KRONICK

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

ALeCZ11

leganar
Joined
Mar 14, 2021
Messages
11
Reaction score
0
Location
potlogi

KroN1Ck

leganar
Joined
Mar 11, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Location
Bucuresti
Hql4y7p.png.4f69cbdc38fd9f3fa598e8927ab3221a.png
In primul rand eu ti am scris asta pe discord in nici un caz pe server,2 Eu am zis ca daca mai spamezi aia iti dau gag chiar daca lai pus odata la 2-3 min in fiecare runda o puneai,A si inlegatura cu day-ul OK erau 3 la ct dar eu cat timp ti am zis sa dai si comenzi dai comenzi sunt un grad mai mare ca tn si avand mai multa experienta tu trebuia sa ma asculti nu veau sa creada focus sau lawyn ca eu fac legea pe server dar asa e,si cu injuraturile eu doar am scris in chat"***" *** poate insemna mai multe lucruri nu chiar ce ganditi voi,a si dintre noi 2 tu esti ala care facea abuz cand erai la ct pana sa vi sa imi faci post vb incontinu inteleg da deai comenzi dar dai comenzi nu vb si prosti sau alt cv hai inteleg mai zici o gluma dar nu asa de mult.
 

omY

leganar
Joined
Mar 14, 2021
Messages
17
Reaction score
1
Location
România
ITi dau un mare PRO deoarece este adevarat ceea ce ai spus mai sus zice de exemplu *** si nu-si da gag dar daca zic eu asta primesc gag instant ii zic ca *** nu inseamna ce zice el el zice ca *** inseamna altceva gen vrajeli de 2 lei si apoi amandoi am facut acel lucru cu bind-ul din 2 minute deci nu se pune ca spam pentru ca nu o facem repetat in fiecare runda si incepe sa o injure pe gagicamea :) si e normal ca si eu sa il injur pe el dar ghici ce tot eu imi primesc gag si el nu isi.De cand are operator se crede superior fata de toti are arfe si pluuussss eu am dat day mereu la DOAR 3 playeri! in fiecare runda iar el dadea day constant la 5 respectiv 6 playeri in fiecare runda m-am luat de el si nici-un rezultat a continuat sa dea day in continu.El ne zice noua ce sa facem cum sa facem dar el nu respecta regulament-ul mai deloc si face ce vrea el crezand ca este superior si el conduce tot de pe server.
 

ALeCZ11

leganar
Joined
Mar 14, 2021
Messages
11
Reaction score
0
Location
potlogi
View attachment 42862In primul rand eu ti am scris asta pe discord in nici un caz pe server, 2 Eu am zis ca daca mai spamezi aia iti dau gag chiar daca lai pus odata la 2-3 min in fiecare runda o puneai, A si inlegatura cu day -ul OK erau 3 la ct dar eu cat timp ti am zis sa dai si comenzi dai comenzi sunt un grad mai mare ca tn si avand mai multa experienta tu trebuia sa ma asculti nu veau sa creada focus sau lawyn ca eu fac legea pe server dar asa e, si cu injuraturile eu doar am scris in chat "***" *** poate insemna mai multe lucruri nu chiar ce ganditi voi, a daca dintre noi 2 tu esti ala care facea abuz cand erai la ct pana sa vi sa imi faci post vb incontinu inteleg da deai comenzi dar dai comenzi nu vb si prosti sau alt cv hai inteleg mai zici o gluma dar nu asa de mult.
AI IJURAT PE VOICE !!!!!
(...)
 

KroN1Ck

leganar
Joined
Mar 11, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Location
Bucuresti
ITi dau un mare PRO deoarece este adevarat ceea ce ai spus mai sus zice de exemplu *** si nu-si da gag dar daca zic eu asta primesc gag instant ii zic ca *** nu inseamna ce zice el el zice ca *** inseamna altceva gen vrajeli de 2 lei si apoi amandoi am facut acel lucru cu bind-ul din 2 minute deci nu se pune ca spam pentru ca nu o facem repetat in fiecare runda si incepe sa o injure pe gagicamea :) si e normal ca si eu sa il injur pe el dar ghici ce tot eu imi primesc gag si el nu isi.De cand are operator se crede superior fata de toti are arfe si pluuussss eu am dat day mereu la DOAR 3 playeri! in fiecare runda iar el dadea day constant la 5 respectiv 6 playeri in fiecare runda m-am luat de el si nici-un rezultat a continuat sa dea day in continu.El ne zice noua ce sa facem cum sa facem dar el nu respecta regulament-ul mai deloc si face ce vrea el crezand ca este superior si el conduce tot de pe server.
Eu nu am injurato doar am zis ca am poze cu ia si bindul ala cu sorina wtm atata bro.
 

Voskaa

leganar
Joined
Dec 8, 2020
Messages
51
Reaction score
3
Location
piatra neamt
View attachment 42862In primul rand eu ti am scris asta pe discord in nici un caz pe server,2 Eu am zis ca daca mai spamezi aia iti dau gag chiar daca lai pus odata la 2-3 min in fiecare runda o puneai,A si inlegatura cu day-ul OK erau 3 la ct dar eu cat timp ti am zis sa dai si comenzi dai comenzi sunt un grad mai mare ca tn si avand mai multa experienta tu trebuia sa ma asculti nu veau sa creada focus sau lawyn ca eu fac legea pe server dar asa e,si cu injuraturile eu doar am scris in chat"***" *** poate insemna mai multe lucruri nu chiar ce ganditi voi,a si dintre noi 2 tu esti ala care facea abuz cand erai la ct pana sa vi sa imi faci post vb incontinu inteleg da deai comenzi dar dai comenzi nu vb si prosti sau alt cv hai inteleg mai zici o gluma dar nu asa de mult.
in primul rand tu nu ai voie sa dai contra sau pro,in al doilea rand ai remove <3
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top