O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

REZOLVATA Reclamatie jun

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

NecrovDo

banned
Joined
Mar 4, 2020
Messages
85
Reaction score
44
Age
32
ai vreo dovada de pe voice sca am vb urat?
nu am spus nimic pe voice
doar asta am spus in chat
se putea da gag
suntem cativa care venim de la gunoi si nu stim sa ne comportam pe acest server cu jucatori maturi
si animal ce a spus de a primit ban , aveti vreo dovada ca a spus ceva?
 
Last edited by a moderator:

LLG Andreea

mademoiselle
Joined
Sep 19, 2016
Messages
465
Reaction score
134
Age
26
Nu,nu am o dovada care sa dovedeasca asta :D. Insa am 3-4 colegi care au fost martori la toata scena.
 

NecrovDo

banned
Joined
Mar 4, 2020
Messages
85
Reaction score
44
Age
32
Nu,nu am o dovada care sa dovedeasca asta :D. Insa am 3-4 admini care au fost martori la toata scena.
nu este nici o dovada, ca s-a spus ceva, din cate stiu eu si ce spun regulile trebuie sa ai o dovada , demo sau copy paste chat, nu ca era ala si cu ala
 

JUNmQ

mademoiselle
Joined
Sep 9, 2022
Messages
3
Reaction score
5
poftim jigniri in continuare.. sper sa primeasca ban si pe forum :) si chiar si pe server sa se mareasca durata banului :) o seara faina ! gl hf
 

NecrovDo

banned
Joined
Mar 4, 2020
Messages
85
Reaction score
44
Age
32
la ce tii apararea la un admin care a dat ban aiurea? Tie ti se pare normal? inainte cand aveam admin daca se dadea un kick sau ban imediat dadeati remove acum nu se mai tinne cont de reguli?
 

prpr

Alandala/Zurlii.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 3, 2016
Messages
1,889
Reaction score
612
In urma lipsei de atentie, respect, a problemelor de discernamant si a conflictelor repetate, ai pierdut si slot, Necro.
Nici o comanda justificata de regulament nu a dus la pierderea unui acces. Atat tu cat si an1mal ati pierdut accesele de admin anterior acestui conflict pe baza problemelor anterioare de comportament.
Se pare ca ceva nu va permite sa asimilati noi informatii. Repetarea unei asemenea situatii va duce la interdictie permanenta
 
Last edited:

NecrovDo

banned
Joined
Mar 4, 2020
Messages
85
Reaction score
44
Age
32
osher_finger_and_gun_up.jpg
 
Joined
May 10, 2020
Messages
984
Reaction score
391
Location
Romania
Felicitari, banul din 3 zile s-a transformat in permanent.
La urmatorul topic deschis degeaba, fie va fi inchis automat si sters fie vei fi raportat la administratorii staffului LLG

TOPIC CLOSED
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top