O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

reclamatie ivan persic

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Fur T

leganar
Joined
Jul 13, 2019
Messages
7
Reaction score
0
Numele cu care ai jucat pe server: Mlastina.Fermecata
Numele serifului stresant: ivan persic
Ora(cu aproximatie): astazi viner ora 20:40
Motiv: ban degeaba
Dovada (print screen la consola): http://imageshack6742ftgphotos.com
Alte precizari: ban degeaba , rog remove acest admin .


Buna ziua cu respect tin sa va anunt ca joc si cu numele de FuRT sunt membru al acestei comunitati de peste 12 ani , am fost fondator pe Sud si moderator ftp server in comunitate. Dupa o pauza de 2 ani m am reapucat de cs , dupa ce vin de la munca sa joc un cs relax...am vazut ca pe srv asta sunt unele mape modificate care imi plac si am zis sa joc linistit aici, cand puteam sa ma duc pe sud , nord unde ma cunosc cu multa lume...
Nu este prima oara in 2 zile de cand joc pe srv cand acest admin da ban degeaba la lume , gag-uri fara motiv si schimba mapa dupa 15 min de joc...
Kiddow cred ca ne stim de multi ani daca stau bine sa ma gandesc...nu e ok ce face acest admin cand altii platesc un host de 35-40 de euro si el sa si bata joc.....in 2 ore cat am jucat pe srv a dat 4-5 banuri si gag-uri fara motiv plus ca pe awp era srv full si el a schimbat mapa cand m au erai 25 de min de joc....
Rog un fondator sa se uite in consola srv-ului ....Rog sa vina cu o explicatie de ce mi a dat ban ...absolut degeaba...priviti ce motiv da el ban in 20 de ani de cs (joc cs din 99) n am auzit de asa dovada.....

stingher killed THE_RIPPER with awp
*DEAD* Same. : /rs
*DEAD* fan_naighba : faraoaneeee
Fullserver dropped
Fullserver has left the game
*DEAD* ImPulS : admine suferi
THE_RIPPER killed Mlastina.Fermecata with awp
*DEAD* *-= the Prodigy =-* : canta
w;Syntax:
muresanu : IVAN esti paralel cu functia de admin o sa ai remove
THE_RIPPER killed pestica with awp
*DEAD*illed ZooMleSS with awp
pestica dropped






SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "Name: Mlastina.Fermecata"
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "IP: 90.219.219.191"
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "Reason: nospread"
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "Ban Length: 3 days, 11 hours, 20 minutes"
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "Unban Time: 7:55:00 9/3/2019"
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "Admin Name: Ivan Perišić"
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "Admin SteamID: STEAM_0:1:442934547"
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "If you think you were banned unfairly, report this information to our website:"
SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "https://laleagane.ro/forum/forums/37483-Cerere unban


Cu toata stima vreau sa stiu motivul pt ban ......nu stiu daca a donat ceva acest admin , dar nu are treaba cu aceasta functie, daca era admin la mine pe srv il zburam de nu stia de el .....nu se poate asa ceva...sa si bata joc de un srv ca are el 12 ani si nu stie sa admineze.....Rog sa se iau masurile necesare....bafta stima

 

adevaratul ivan

leganar
Joined
Aug 23, 2019
Messages
18
Reaction score
1
Uite de asta ai primit ban https://imgur.com/wP9ftZV. Server ul te a detectat de cateva ori. Recunosc, eu nu m am uitat pe tine,pt ca pana acum n-a fost detectat nimeni degeaba. Cat despre ban uri si gag uri aiurea... nu prea cred, deoarece eu dau gag chiar numai celor foarte nesimtiti/ celor care se abat de la regulament . Acum,despre schimbatul hartii.. le schimb devreme daca cer multi jucatori sa o schimb. Si chiar m-am asigurat sa n o schimb aiurea, doar prin amx_vote "rtv" da nu. Este si regula 12 la serifi, daca te intereseaza mai exact. Gag urile acelea in timp ce jucai tu au fost date pt. monitor/ injuraturi. Ban uri in afara de acesta nu imi amintesc sa fi dat, deci hai sa nu adaugam informatii false degeaba. Si, pana la urma tot ai fi luat ban de la server.
 
Last edited:

prpr

Alandala/Zurlii.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 3, 2016
Messages
1,896
Reaction score
622
Salut!
https://imgur.com/a/8b54MWa
Ban-ul a avut motiv. Ai fost detectat cu nospread(low sau norecoil) de catre un anticheat bine calibrat. Vechimea sau gradul in comunitate nu au relevanta in acest context, la fel cum nici vechimea sau gradul pe server nu ar fi avut. Hack=ban NMW.
Totusi, cu ocazia analizarii log s-au observat abateri de la regulament. Doi membri ai echipei vor fi suspendati timp 24 de ore datorita schimbarilor de harti, nejustificat de des(chiar daca s-a dat acceptul jucatorilor).
Luand in calcul ca ai folosit un cs descarcat de pe net, fara sa il modifici, iti recomand sa folosesti alta versiune de cs. Serverul nu are comenzi ca exterminate sau destroy, asa ca nu ai nevoie de guard/protector sau alte mizerii. War$one este un client destul de ok. De asemenea il poti testa pe acesta, o versiune care merge fara probleme pe serverele care accepta protocol P47 sau ...joaca Steam ON.
Bafta!
 
Last edited:

Teg Kiddow

leganar
Joined
Feb 18, 2018
Messages
483
Reaction score
11
Age
37
Location
Bucuresti
RECLAMATIE NEFONDATA

85RJF2o.png
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top