O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA reclamatie icy

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

MnK

leganar
Joined
Mar 2, 2017
Messages
307
Reaction score
13
Numele dvs. : The Mentalist
Numele adminului reclamat : Icy
Data si ora : 9.09.2020 - 00:25
Motiv reclamatie : Abuz de putere.[12.Injuriile aduse la adresa adminilor sunt sanctionate in functie de gravitatea situatiei, adminul poate acorda orice comanda pe care acesta o considera potrivita. (Sanctiune: MUTE/GAG/SILENCE/BAN 30 min- 7 zile ban )]. La ce am zis eu "esti prost sau prost?" nu a fost insulta asa de grava ca sa primesc ban 1 zi. Adminul care mi a dat ban (Icy) ar trebui sa fie pedepsit si daca nu are experienta cu adminatul (https://laleagane.ro/forum/forums/7351-Admin-School).
Dovada (Se accepta doar Print la consola) :https://imgur.com/a/yCR5
 
Joined
Jun 23, 2019
Messages
406
Reaction score
22
Age
23
Ce-i drept, cam mult pentru o replica de 2 bani.
Cum a spus si bing, maxim 120 de minute, desi cred ca undeva la 20-60 ar fi mai potrivite
 

Nuutzzu

leganar
Joined
Feb 13, 2020
Messages
61
Reaction score
0
Age
28
In regula scrie "orice comanda pe care acesta o considera potrivita" intre 30 de min - 7 zile. Si eu dau banuri asemanatoare in functie de jucator, pentru ca sunt fel si fel. Eu sunt curios ce s-a intamplat inainte sa-i spui asta. Ca nu te-ai apucat tu din senin sa-i spui lui Icy "esti prost sau prost" si pac, ti-a dat ban 1 zi. Sigur ati mai avut altercatii inainte de asta:).
 

MnK

leganar
Joined
Mar 2, 2017
Messages
307
Reaction score
13
N am avut altercatii cu el, nu stiu cine e.
Are un play style de baiter si din cauza asta am intrebat daca e.
Plus ca nu vad motivul de ban, ca in regulament zice si de mute/gag/silence.
Daca am ajuns sa dam ban pentru ce am zis...
"Si eu dau banuri asemanatoare in functie de jucator" asta e favoritism si daca o luam asa... sunt veteran pe server (https://www.gametracker.com/player/MnK/89.40.104.199:27015/ contul main // https://www.gametracker.com/player/The Mentalist/89.40.104.199:27015/ contul secundar).
 
Joined
Jun 23, 2019
Messages
406
Reaction score
22
Age
23
Nu e vorba de favoritism, e dupa modul jucatorilor de a se comporta. Daca unul e mereu nesimtit, este pedepsit mai aspru fata de unu care e la prima abatere.
Fiecare alege ce comanda sa dea, nu este o ordine anume... In exemplul de fata, Icy s-a simtit jignit, asa ca ti-a dat ban. In caz contrar, iti dadea gag/mute/silence.
 

Nuutzzu

leganar
Joined
Feb 13, 2020
Messages
61
Reaction score
0
Age
28
Stiu ca joci demult, fapt care ar trebuii sa te faca sa te comporti exemplar..ca doar cunosti atata lume pana la urma nu? Nu favorizez pe nimeni, nu-mi sta in caracter:)) dar exact cum ti-a spus verm, te saturi si tu ca om la un moment dat sa-i repeti unui acelasi lucru si sa vezi ca el este nesimtit in continuare. Legat de ce ai patit tu, habar nu am ce sa spun, daca zici ca n-ati avut alte discutii:-? Mai bine asteapta pana vine Icy cu o explicatie.
 

MnK

leganar
Joined
Mar 2, 2017
Messages
307
Reaction score
13
Stiu ca joci demult, fapt care ar trebuii sa te faca sa te comporti exemplar..ca doar cunosti atata lume pana la urma nu? Nu favorizez pe nimeni, nu-mi sta in caracter:)) dar exact cum ti-a spus verm, te saturi si tu ca om la un moment dat sa-i repeti unui acelasi lucru si sa vezi ca el este nesimtit in continuare. Legat de ce ai patit tu, habar nu am ce sa spun, daca zici ca n-ati avut alte discutii:-? Mai bine asteapta pana vine Icy cu o explicatie.

Odata ce primesc bait de 6 runde de la el la 5v5 ... deja nu mai pot si pana la urma nu mi am zis nimic wow si daca ne simtim jignit la ceva am zis si imi da ban 1 zi pentru asta... ma gandesc ca poate... nvm.
 

HUNTERBandit

leganar
Joined
Nov 28, 2017
Messages
22
Reaction score
0
Age
24
Ai vazut ca joc usor m-ai luat cu "bai prostule ce stai aici ca prostu" si mai ai si tupeul sa faci cerere de unban cand stii ca ai injurat un admin. Te-am lasat cateva runde in care ai facut ca un crizat cu playerii si dupa s-a schimbat harta
 

HUNTERBandit

leganar
Joined
Nov 28, 2017
Messages
22
Reaction score
0
Age
24
Inca o chestie, care bait? Am iesit, ti-am dat cap. Eu stiu ca la terro nu se sta in baza, pe langa asta dupa ce ti-ai luat-o cateva runde ai venit in echipa la mine si ai mai si comentat ca am nu stiu ce dupa care ai vazut ca sunt in echipa si ai tacut din gura.
 

MnK

leganar
Joined
Mar 2, 2017
Messages
307
Reaction score
13
Erai cu mine in echipa cum imi dadeai cap?
Si nu baga de la tine, ca n am zis "bai prostule ce stai aici ca prostu", am zis doar "esti prost sau prost".
Si e reclamatie *facepalm*... nu cerere de unban.
Cine a stat baza?
Un fondator daca poate sa se uite pe demo daca mai exista overwatch pe svr.
 

Smallfish

leganar
Joined
Dec 23, 2016
Messages
270
Reaction score
3
Age
33
Location
Brasov
Deci recunosti ca l-ai facut prost, te-a banat pe motiv bun...si dupa tot ii faci reclamatie pentru a te face de ras? Sau cum ? Ca nu inteleg

Nu cred ca e greu sa-ti calci pe mandrie si sa recunosti ca ai gresit . Sa zici mersi ca nu ti-a dat maxim T.C
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top