O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

REZOLVATA Reclamatie bNk si Ryuga

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

unclubbed2

leganar
Joined
May 11, 2021
Messages
9
Reaction score
0
Location
Iasi
Numele Topicului : Reclamatie Admin / bNk si Ryuga


Nick-ul tau : unclubbed2
Nick-ul Adminului sau Player-ului ( Exact ): Admin : bNk si Ryuga
Steam ID-ul Numeric al Adminului sau Player-ului : ?
Motivul Reclamatiei : am intrat din nou pe server si baietii astia doi au inceput sa comenteze din nou. Nu vreau sa par ***** ca ma plang, dar nu inteleg de ce acesti doi copii au asa din senin ceva cu mine:))) vedeti in videouri ce comentarii fac, si nu numai despre mine, cat si despre cel ce i-a avertizat. Stiu ca as putea sa-i dau pe mute, dar vreau sa postez ca sa stiti si voi ce admini puneti pe server si ce comportament de bully au. Parerea mea e ca va puteti lipsi de copiii astia doi care se cred sefi ca au admin pe un server de cs go. ps: mentionez ca nu am i-am provocat cu nimic.
Motivul pentru care ai luat ban : -
Dovada screenshot la tot: atasez mai jos doua poze in care mi-au lasat niste comentarii deosebite pe profilul de steam si 3 videouri care explica postarea.

https://bun.filedit.ch/dkZQoctZlTFFkiaWbjXs.jpg
 

DisTraTuL

Europa.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Jul 5, 2012
Messages
2,898
Reaction score
220
Location
Ramnicu Sarat
Website
sourcebans.ro
Da. Erau un pic mai distrati baietii ... acum din discutiile private nu imi dau seama cum ai vb si tu cu ei. Eu zic sa renunti la astfel de reclamatii ca nu iti sta bine...adica nu o sa avansezi in felul asta aici pe server. Au avut si ei o seara mai buna si ne-am amuzat. bnk a luat ban 8 ore de la mine ... ce mai vrei?
 

unclubbed2

leganar
Joined
May 11, 2021
Messages
9
Reaction score
0
Location
Iasi
si incontinuu sunt denumit "patruped".
Pai sa fie distrati, dar nu pe seama mea. Daca le raspund inapoi primesc gag sau ban, ca mna, ei sunt admini, nu ? ce e asta ? astept si alta parere ca vad ca tu esti ruda cu ei, altfel nu inteleg. Stii si tu foarte bine ca ma faceau patruped de fata cu tine. Iar ban nu i ai dat decat un minut, nu 8ore.
 

unclubbed2

leganar
Joined
May 11, 2021
Messages
9
Reaction score
0
Location
Iasi
nu mi pasa ca nu mi sta bine, nu vreau sa avansez in niciun fel. doar vreau sa ma joc cs pe serverul vostru fara sa aud doi prosti cu autoritate cum isi bat joc de pla mea. ok? daca nu erau admini, eram de acord, ii ignoram sau le raspundeam, dar din nou- daca le raspund, primesc ban.
 
Joined
Dec 11, 2018
Messages
55
Reaction score
2
Vezi ca si tu injuri aiurea fara ca noi sa te jignim acum ca ti am zis patruped te ai suparat sau ce ? tu cand ne ai injurat de toate alea dupa ce ai oprit filmarea cum a fost :))))) esti prea talent jur ..... Si partea cu injuraturile pe profil nu prea sunt legate de srv deci pot sa te injur acolo cat vr.
 

Ryuga

leganar
Joined
May 25, 2022
Messages
31
Reaction score
2
Location
Romania
ba sa ma bata tata noi faceam caterinca cu distratu si te bagi si tu in seama ca ne-am semnat pe profilu tau
 
Joined
Aug 25, 2018
Messages
213
Reaction score
69
Age
21
Location
Franța
T/C. Incetati, daca nu primiti toti ban. In loc sa ne distram toti impreuna dupa scoala/munca si alte nebuneli, noi stam se ne chemam patrupezi...ce-i asta? Fiti mai focus, jucati un Mario Kart daca cs:go-ul este prea greu pentru voi. Make love not war, daca nu va fwtincap eu pe toti 3.
P.S : Data viitoare unclubed, cand bagi dovezi pentru reclamatii, filmeaza si partea cand injuri...ar fi mai funny de auzit.

Le dau eu voie sa ma injure, sa-mi vorbeasca urat, ne cunoastem de ani intregi, nu ma deranjeaza daca bNk de exemplu, imi vorbeste de morti..chit daca comenteaza, nu-i o mare problema, stie cand este vorba de a lua masuri nu ezit nici o clipa. Si-a mai luat suspend/ ban.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top