O noua aventura incepe. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

Reclamatie adminilor sTiLL^cfg Si sTaR | Vadim Tudor

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

sNd 187

leganar
Reaction score
0
Salut numele meu original s0uNd____ Joc cs de mai bine 13 ani cu pauza de 5 ani si etc Anunt codat pe [email protected] odata nu am primit raspuns.... ok inteleg sunt ocupati chestii .... anunt codatul a doua oara nici atunci nu primesc raspuns incerc in chat si primesc rasp urate gag dupa care le spun ca am zis pe [email protected] iar raspunsul este unul urat care spune ca nu sunt admin dupa care iau ban ..... Vorbim pe Ts ca tot eu gen a-si avea ceva .... Server nasol .... Am demo dar nici nu ma obosesc la ce raspunsuri am primit din partea staffului !!

Vadim cel Tudor

leganar
Reaction score
85
Salut ! Ai anunțat odată codatul, ți-am spus frumos că nu are, nu ai înțeles, ai mai anunțat după de mai multe ori ! După ai tras la răspundere adminii + în chat ai început să faci codat pe playerul respectiv, nu așa se procedează ! Ți-am dat gag pentru a te calma, nu ești admin, de aceea avem gradele, să ne ocupăm de server ! Ai continuat pe [email protected] să ne tragi la răspundere, ai spus să-ți ling bătăturile din talpă, asta nu e o atitudine de om matur ! Te-am ignorat pentru acest fapt, ai continuat din nou pe [email protected] cu „zarva” după care te-am banat pe propria răspundere pentru 1 oră pe motivul : Ia o gură de aer ! Acest ban l-ai primit cu scopul de a te calma ! Noi suntem un staff matur, nimeni nu s-a născut învățat, învățăm din greșeli, de aceea stăm pe TS deoarece comunicăm între noi ! Nu îți mai face impresii despre noi fără a ne cunoaște doar pentru că s-a întâmplat acest incident ! Pe Teamspeak când am discutat, nici nu m-ai lăsat să vorbesc..asta chiar nu e o atitudine frumoasă ! O seară frumoasă îți doresc !

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6