O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

REZOLVATA Reclamatie admin

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

ARKANN

leganar
Joined
May 12, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Nick-ul adminului : NU STIU

Nick-ul tau : ๐Ÿ’€.::โ˜…[๐”ธ][โ„][๐•‚][๐”ธ][โ„•]โ˜…::.๐Ÿ’€

Motiv : CAMP

Dovada : -

Am luat SLAY pentru ca eram ultimul la counter, am stat cateva secunde camp dupa care m-am dus sa dezamorsez bomba. Un admin mi-a dat SLAY la cererea unui VIP si multi alti VIP i-au reprosat adminului ca mi-a dat SLAY. S-a petrecut pe harta D2 in intervalul 13:30 - 13:35, vineri 12.05.2023. Am facut print screen insa nu am salvat printul, deci nu pot posta dovada insa se regaseste in chatul jocului. Comportament abuziv al adminului. Sper sa fie macar mustrat acel admin :). Mersi!
 
Joined
Jun 10, 2022
Messages
84
Reaction score
29
Location
miau
Erai 1v1 bomba plantata site A tu erai B si salvai. Stam 30 de oameni sa salvezi tu la 1v1. Aveai timp sa te duci in site A dar nu ai vrut. Cam aberezi, iti creste nasul.
 

Attachments

  • asdac.png
    asdac.png
    16 KB · Views: 36
Joined
Nov 13, 2017
Messages
144
Reaction score
38
contra reclamatie!!!
Cu toate ca nu se da slay doar in cazul exceptionale dar la 1vs1 sa salvezi inseamana ca chiar ai meritat slay
 

din viesel

leganar
Joined
Feb 1, 2023
Messages
24
Reaction score
9
contra reclamatie!!
slay primesti in caz extreme,deci daca ti ai luat inseamna ca meritai,nu cred ca ti a dat vreun coleg slay degeaba !
 

Ioading

leganar
Joined
Jun 12, 2022
Messages
253
Reaction score
93
Location
Ploiesti
Nick-ul adminului : NU STIU

Nick-ul tau : ๐Ÿ’€.::โ˜…[๐”ธ][โ„][๐•‚][๐”ธ][โ„•]โ˜…::.๐Ÿ’€

Motiv : CAMP

Dovada : -

Am luat SLAY pentru ca eram ultimul la counter, am stat cateva secunde camp dupa care m-am dus sa dezamorsez bomba. Un admin mi-a dat SLAY la cererea unui VIP si multi alti VIP i-au reprosat adminului ca mi-a dat SLAY. S-a petrecut pe harta D2 in intervalul 13:30 - 13:35, vineri 12.05.2023. Am facut print screen insa nu am salvat printul, deci nu pot posta dovada insa se regaseste in chatul jocului. Comportament abuziv al adminului. Sper sa fie macar mustrat acel admin :). Mersi!
Contra reclamatie. este nevoie de o dovada,cum si noi punem dovezi la cererile de unban etc.
 

ShoKarON

Romania.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Jul 4, 2015
Messages
957
Reaction score
322
Age
22
Location
Romania
Website
www.csgostats.ro
Dezvolta situatia, cati erau in viata la echipa adversa, pe ce X era bmb plantata, unde erai tu in acel moment, cand ai vrut sa te duci la bomba. Multuemsc!
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top