O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPINSA Reclamatie jibril

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

RoboMagnific

leganar
Joined
Nov 27, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Nick-ul tau : Aeschylus

Nick-ul Adminului sau Player-ului ( Exact ): Admin : Jibril

Steam ID-ul Numeric al Adminului sau Player-ului : STEAM_0:1:464694888

Motivul Reclamatiei : ( Explicatie )

Am primit mute pe motiv neintemeiat de tipul "Calm" , "Termina" pentru niste chestii penibile, altfel nu am cum sa le spun

Discutam cu un baiat pe chat despre un player care parea ca era suspect si chestii de genul, iar el s-a gandit sa-mi dea mute.

+ Faptul ca avea un vocabular indecent pentru o persoana care are un grad superior (Admin cu access la mute/kick/ban )
Se poate vedea in log-uri faptul ca mi-a spus ca vezi Doamne el are mai multe ore pe server decat am eu in joc, ceva de genul

Motivul pentru care ai luat ban : nu am primit ban, am primit mute
Dovada screenshot la tot:
mai multe se pot vedea pe logurile serverului de la ora 00:00 spre ora 00:45 ( nu stiu exact, am iesit de pe server sa vad daca pot sa iau log-urile din fisierele jocului, dar nu am gasit nimic )


Motivul lipsei unelor dovezi este schimbarea mapei, in momentul cand s-a schimbat mapa nu mai aparea nici un fel de conversatie facuta pe chat in consola din meciul anterior
( Cer verificarea log-urilor server- ului pentru a fi clara situatia in sine )
 

Attachments

  • 20221127003710_1.jpg
    20221127003710_1.jpg
    237.9 KB · Views: 100
  • 20221127003720_1.jpg
    20221127003720_1.jpg
    248.7 KB · Views: 35
  • 20221127003727_1.jpg
    20221127003727_1.jpg
    249.9 KB · Views: 35
  • 20221127003840_1.jpg
    20221127003840_1.jpg
    309.5 KB · Views: 31
  • 20221127003845_1.jpg
    20221127003845_1.jpg
    307.3 KB · Views: 32

Jibril

leganar
Joined
Jan 20, 2021
Messages
28
Reaction score
2
Location
-
Era un codat pe mirage si eu eram afk ca am fost sa mananc ceva. Dupa ce am venit, sareai tu si cu Papilon ca e un codat pe server. M-am pus la spec sa ma uit pe el ca mna, ai nevoie de demo ca sa poti ban cuiva. Amandoi latrati de zori pe chat-ul normal si faceati misto ca ala are cod ca nu stiu ce. V-am dat amandurora gag ca sa va potoliti si dupa a inceput spectacolul. Tu, impreuna cu cainele Papilon, ati incercat timp de 2 mape sa ma scoateti din sarite cu mistouri si cu chestii de genu ca esti admin degeaba.
In primul rand, eu nu ti-am vorbit cu unlimbaj vulgar
In al doilea rand, te-am rugat de nenumarate ori, atat pe tine cat si pe Papilon, sa incetati circul asta si ca orice are o limita. N-ati incetat, cel putin tu ca Papilon mai latra asa mai rar, cand isi mai aducea aminte ca daca e sa o luam asa, el a ramas la fel de cand il stiu. Mereu cand intram pe server, se lua de toti ca ala e prost, ca celalalt nu stiu ce. Ma rog, revenind. N-ai incetat din a ma lua peste picior intre care ti-am dat vreo doua gag-uri pe dust2, al doilea fiind de vreo 10 minute pe motiv sa te calmezi si sa nu ma mai iei in ras si te-am avertizat ca urmatoarea data cand ma iei in ras si faci misto de mine, ai ban. Te-ai pus afk, nu ma intereseaza ce ai facut, dupa care ai iesit de pe server avertizandu-ma ca vai domne, vezi sa fii pregatit ca sa vezi ce-ti fac eu tie acum.
Demo-urile sunt cand incercam sa ma uit peste cineva si voi latrati intruna ca admin-ul nu-si face treaba(se vede ca aveam si lag la demo-urile lu sebi ala si nu ma puteam uita deloc bine pe el, iar la znox, se aude pe voice cum incercai intruna sa ma provoci), iar screenshot-urile sunt din ce am mai prins in consola la ce s-a vorbit si provocat aiurea.

1.1 Orice tip de reclamatie/cerere unban privitoare la administrarea sau funtionarea serverului se discuta pe forum. - asta fiind motivul pentru care nu-mi bateam capul pe server cu tine. Nu-ti convine, du-te pe forum si ma reclama.
2.0 Nerespectarea deciziei administratorilor, jignirea sau contrarea acestora in urma unei decizii in cadrul serverului se pedepseste cu gag/ban temporar/permanent in functie de situatie.
3.7 Plangerile pe chat/voice chat se sanctioneaza cu gag/ban temporar sau permanent in functie de caz. Nu va convine sunt si alte servere.


 

RoboMagnific

leganar
Joined
Nov 27, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Era un codat pe mirage si eu eram afk ca am fost sa mananc ceva. Dupa ce am venit, sareai tu si cu Papilon ca e un codat pe server. M-am pus la spec sa ma uit pe el ca mna, ai nevoie de demo ca sa poti ban cuiva. Amandoi latrati de zori pe chat-ul normal si faceati misto ca ala are cod ca nu stiu ce. V-am dat amandurora gag ca sa va potoliti si dupa a inceput spectacolul. Tu, impreuna cu cainele Papilon, ati incercat timp de 2 mape sa ma scoateti din sarite cu mistouri si cu chestii de genu ca esti admin degeaba.
In primul rand, eu nu ti-am vorbit cu unlimbaj vulgar
In al doilea rand, te-am rugat de nenumarate ori, atat pe tine cat si pe Papilon, sa incetati circul asta si ca orice are o limita. N-ati incetat, cel putin tu ca Papilon mai latra asa mai rar, cand isi mai aducea aminte ca daca e sa o luam asa, el a ramas la fel de cand il stiu. Mereu cand intram pe server, se lua de toti ca ala e prost, ca celalalt nu stiu ce. Ma rog, revenind. N-ai incetat din a ma lua peste picior intre care ti-am dat vreo doua gag-uri pe dust2, al doilea fiind de vreo 10 minute pe motiv sa te calmezi si sa nu ma mai iei in ras si te-am avertizat ca urmatoarea data cand ma iei in ras si faci misto de mine, ai ban. Te-ai pus afk, nu ma intereseaza ce ai facut, dupa care ai iesit de pe server avertizandu-ma ca vai domne, vezi sa fii pregatit ca sa vezi ce-ti fac eu tie acum.
Demo-urile sunt cand incercam sa ma uit peste cineva si voi latrati intruna ca admin-ul nu-si face treaba(se vede ca aveam si lag la demo-urile lu sebi ala si nu ma puteam uita deloc bine pe el, iar la znox, se aude pe voice cum incercai intruna sa ma provoci), iar screenshot-urile sunt din ce am mai prins in consola la ce s-a vorbit si provocat aiurea.

1.1 Orice tip de reclamatie/cerere unban privitoare la administrarea sau funtionarea serverului se discuta pe forum. - asta fiind motivul pentru care nu-mi bateam capul pe server cu tine. Nu-ti convine, du-te pe forum si ma reclama.
2.0 Nerespectarea deciziei administratorilor, jignirea sau contrarea acestora in urma unei decizii in cadrul serverului se pedepseste cu gag/ban temporar/permanent in functie de situatie.
3.7 Plangerile pe chat/voice chat se sanctioneaza cu gag/ban temporar sau permanent in functie de caz. Nu va convine sunt si alte servere.



un vocabular foarte frumos din partea unui admin, numind jucatorii caini, am cerut verificare log-urilor, acum asteptam :)
 
Joined
Jul 5, 2012
Messages
2,899
Reaction score
221
Location
Ramnicu Sarat
Website
sourcebans.ro
Un codat se raporteaza pe server cu u@ nu asa cum ati procedat voi pe chat. Intr-adevar jibril a banat 3 jucatori cu wall deci cu siguranta le-a facut si demo pentru ca asa este regula. Deci daca ati raportat asteptati sa se uite pe jucator. Ca are un limbaj mai deosebit asta e: nu seamana om cu om in lumea asta. De facut isi face treaba si a vorbit chiar frumos la cat l-ati provocat.

Reclamatie nefondata. In regulament zice daca daca nu va potoliti adminul da ban temporar asa ca aveti grija. TC
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top