O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

Reclamatie admin

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Dec 9, 2013
Messages
252
Reaction score
21
Din cate se pare ti-ai facut o obsesie pentru mine, pe server esti foarte toxic, dupa cate jigniri mi-ai facut totusi am avut bun simt si nu te-am sanctionat rau, iar in privinta cand mi-ai spus tu sa-l sanctionez am asteptat un moment ca poate omul se calmeaza dar nu trebuie sa-ti dau tie explicatii, asteptam dovada.
 
Joined
May 19, 2022
Messages
379
Reaction score
210
Age
29
Location
Co-Owner Romania.llg.ro
a zis "n am treaba cu adi am treaba cu tine, nu a zis ca are ceva cu tine, ai filmat fix ce ti a comvenit, dar s a auzit soptind o musca ca l ai facut retardat, de multe ori eram spec pe cineva sau imi upgradam skinurile si te auzeam, esti toxic bro, ai un limbaj urat si daca ti se da gag sau mute incepi a ameninta ca zboara adminu, incepi a injura si a provoca, ieri eram spec si te auzean cum il provocai pe Seth, si nici nu stii sa te opresti sau linistesti, e o gluma de video, nu a folosit un limbaj urat si nu a facut nimic rau dupa parerea mea. daca si asta e abuz... noroc ca existi tu si ne zici ce suntem.
 
Joined
Dec 9, 2013
Messages
252
Reaction score
21
Din filmarea ta nu reiese totul ai filmat ce ai vrut tu, in primul rand tu iti cauti sa ma provoci pe server sa vezi daca imi ies din fire dar pana la urma omul are o limita, in al doilea rand din acest moment nu o sa mai fiu asa drastic cu persoane ca tine ca vad ca nu ajung la niciun rezultat, cel mai probabil o sa ajungi sa-ti iei silence permanent ( asta ca un sfat).
 

jezyrn

leganar
Joined
Jul 13, 2022
Messages
9
Reaction score
9
Location
Dej
Din filmarea ta nu reiese totul ai filmat ce ai vrut tu, in primul rand tu iti cauti sa ma provoci pe server sa vezi daca imi ies din fire dar pana la urma omul are o limita, in al doilea rand din acest moment nu o sa mai fiu asa drastic cu persoane ca tine ca vad ca nu ajung la niciun rezultat, cel mai probabil o sa ajungi sa-ti iei silence permanent ( asta ca un sfat).
Imi place ca ma mai si ameninti prietene <3
 
Joined
Aug 24, 2021
Messages
74
Reaction score
18
Location
Bacau
Jez este pentru prima si ultima oara cand iti zic. O singura data daca am mai vazut ca instigi la cearta sau etc o sa-ti promit ca o sa ai silence permanent. Nu-mi trebuie dovada ca sa stiu ca esti toxic sau sa ai un limbaj vulgar !
Admin-ul a procedat corect !

T/C
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top