O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

Reclamație exe-qut

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Luxanu7

leganar
Joined
Jan 9, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Location
București
Nick-ul adminului : exe-qut

Nick-ul tau : LUX

Motiv :Sincer nu știu de când se practică treaba asta la helperi să dai 1000 min silence din frustrare. Pur și simplu i am zis că a luat warn din aceeași cauză *mut pe degeaba*, el s a atacat imediat și mi a dat 1000 min silence. Mi a zis să se ocupe pilele mele la staff de acest silence. Zic să nu mai oferiți helper la ăștia care vor să facă și ei top1 la admin pt un skin, că el asta face. Acum 2 zile îmi dădea mute la orice chit că în alte seri ne înjuram la caterincă și nu mai era o problemă atunci. Eu zic că sunt destui admini capabili pe server, nu i nevoie să dați la toți copii frustrați care suferă de admineală si vor doar skinul ăla. Noi să fim sănătoși 🤙
 
Joined
Mar 31, 2022
Messages
36
Reaction score
7
Location
Cluj-Napoca
Doar cateva cuvinte vreau sa zic si eu si nu o sa mai comentez nimic de acum inainte.
Aroganta , injuraturile si superioritatea ta(ca, cunosti pe nu stiu eu cine si ai pile prin staff) asta nu ar trebui sa te bucure si sa iti ofere un motiv prin care sa injuri playeri si membrii din staff(adica pe mine, vorbind de acum 2 zile cum ziceai si tu mai sus ca ti-am dat mute si te-ai dus repede la nu stiu cine sa ii zici ca ti-am dat pe degeaba dar stim amandoi ca pe voicechat nu exista log-uri si asta imi pare rau ca daca erau se auzeau injuraturile tale fata de mine si alti playeri).
Asa ca daca ai pe cineva la care sa te plangi pentru 5 minute mute urmand dupa 10/15 min pentru injurii staff macar plange-te de mila ca din cauza celor ca tine nu vrea nimeni sa mai intre in staff , astia ca tine cu pile care se plang pentru 5 min mute sau eventual nu ai pile dar stii sa fii plangacios ca taci 5 min, cand te mai duci sa plangi zi-le si de ce ti-am dat mute, nu cum zici tu "degeaba" , ca esti tu sau defapt cum pretinzi tu mai jos in screenshot-uri "Dumnezeu".
Atat am avut de spus , imi asum warn-ul sau remove-ul.
Si apropo de skin-ul de care zici tu ca is "disperat" ca trebuie sa fac puncte pentru el, eu macar imi fac datoria si punctele alea au fost adunate din 200 de ore jucate pe sv in ultimele 2 saptamani, nu fac puncte pe nimeni si ma mir cum de vii tu sa imi zici mie lucrurile astea avand in vedere ca te-am iertat de atatea ori, dar e ok tovarase.
Seara faina sa ai in continuare!
 

Attachments

  • de_mirage0003.jpg
    de_mirage0003.jpg
    117.1 KB · Views: 46
  • de_mirage0004.jpg
    de_mirage0004.jpg
    131 KB · Views: 43
  • de_mirage0005.jpg
    de_mirage0005.jpg
    192.3 KB · Views: 49

Luxanu7

leganar
Joined
Jan 9, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Location
București
Ești doar un copil frustrat și n ai ce căuta în staff, nu am pile la nimeni și nu m am plâns la nimeni că mi dai tu mute, s a văzut în logguri ce mute dai și ai fost sancționat. Apropo de datoria ta de admin, pe ceilalți când înjurau de ce nu le dădeai mut ? Ce datorie să ai mă copile pe un joc, ți s a urcat admineala la cap. Stai spec toată ziua și spui aici că îți faci datoria. Meriți remove că ești degeaba ca admin. Toți mi au înțeles glumele și "aroganța" numai tu n ai fost înzestrat cu materie cenușie să le înțelegi. Te pupă Dumnezeu 🤙🤙
 
Joined
Mar 31, 2022
Messages
36
Reaction score
7
Location
Cluj-Napoca
N-are rost sa iti ofer importanta sincer asta e ultimul "reply" sa zic asa , majoritatea de pe server nu te suporta si nu "iti inteleg glumele/arogantele" , plus ca si alti admini mi-au atras atentia ca nu iti dau mute cand trebuie si te mai lasam asa treceam cu vederea , dar tie ti se urca la cap "popularitatea" asta a ta sau ce crezi ca esti tu , ce pretinzi ca esti, dar atat iti zic esti un lache , seara faina si de acum nu ma mai complic cu tine si cu orice contine numele tau.
 

Luxanu7

leganar
Joined
Jan 9, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Location
București
Eu aștept reply de la niște oameni competenți care pot înțelege ce faci tu pe server. N am nevoie să mi răspunzi tu. Acum sunt lache și arogant dar eram bun când te ajutam, copil frustrat ce ești 😂
 

daubox

leganar
Joined
Dec 20, 2021
Messages
92
Reaction score
82
Location
Suceava
Daca un jucator foloseste un limbaj licentios, dar acesta nu ii este adresat unei anumite persoane ex: ce prost am tras dupa ala, cat de proasta este arma X, nu se ofera mute/gag. In cazul in care acesta exagereaza, prima data o sa fie avertizat dupa care primeste sanctiune mute/gag 5/15/30 in functie de caz. [ NECESITA DOVADA ]
  • 5 minute [ prima abatere ]
  • 15 minute [ a doua abatere ]
  • 30 minute [ a treia abatere ]
Daca e sa fim corecti merita mult mai mult :)) numai intr-un 1 minut si 30 secunde in demo lui vvvlad ala a jignit de 4 ori si deabia la injuratura a luat gag:)
aici este link:)
 
Joined
Aug 24, 2021
Messages
74
Reaction score
18
Location
Bacau
Daca un jucator foloseste un limbaj licentios, dar acesta nu ii este adresat unei anumite persoane ex: ce prost am tras dupa ala, cat de proasta este arma X, nu se ofera mute/gag. In cazul in care acesta exagereaza, prima data o sa fie avertizat dupa care primeste sanctiune mute/gag 5/15/30 in functie de caz. [ NECESITA DOVADA ]
  • 5 minute [ prima abatere ]
  • 15 minute [ a doua abatere ]
  • 30 minute [ a treia abatere ]
Exequt daca mai injura,jigneste etc nu mai da mute de genul : "1000minute", "1000 de zile" deoarece arata urat si nu se respecta regulamentul.
Lux tu lasa jignirile astea te rog ca vai doamne cine e el , ce admin incapabil e si multe altele ca isi face treaba de helper si daca sta spec asta inseamna ca e un helper incapabil ? Omul sta si supravegheaza playeri nu mi se pare nimica rau. Whatever, adminul o sa fie cel mai probabil sanctionat pentru nerespectarea regulamentului. O zi buna !
 
Joined
Mar 31, 2022
Messages
36
Reaction score
7
Location
Cluj-Napoca
Daca un jucator foloseste un limbaj licentios, dar acesta nu ii este adresat unei anumite persoane ex: ce prost am tras dupa ala, cat de proasta este arma X, nu se ofera mute/gag. In cazul in care acesta exagereaza, prima data o sa fie avertizat dupa care primeste sanctiune mute/gag 5/15/30 in functie de caz. [ NECESITA DOVADA ]
  • 5 minute [ prima abatere ]
  • 15 minute [ a doua abatere ]
  • 30 minute [ a treia abatere ]
Exequt daca mai injura,jigneste etc nu mai da mute de genul : "1000minute", "1000 de zile" deoarece arata urat si nu se respecta regulamentul.
Lux tu lasa jignirile astea te rog ca vai doamne cine e el , ce admin incapabil e si multe altele ca isi face treaba de helper si daca sta spec asta inseamna ca e un helper incapabil ? Omul sta si supravegheaza playeri nu mi se pare nimica rau. Whatever, adminul o sa fie cel mai probabil sanctionat pentru nerespectarea regulamentului. O zi buna !
Am mai dat in limita bunului simt gen 5/10/15/30 de minute si tot mi-am luat warn din cauza celor ca astia care se plang pentru 5 min si tot mi-am luat warn, macar acum cand i-am dat 1000 min sa stiu sigur de unde si de ce mi-am luat warn, gen cu un motiv bine intemeiat.
 

ShoKarON

Romania.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Jul 4, 2015
Messages
935
Reaction score
311
Age
22
Location
Romania
Website
www.csgostats.ro
Adminul nu a procedat corect, insa ai pus paie pe foc si tu, nu stiu care e trb dintre voi doi, dar daca mai aud o injuratura sau o aroganta, iti dau mute si gag permanent deoarece nu esti la prima abatere. Membrul din staff o sa primeasca un simplu warn.
t/c
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top