O noua aventura incepe. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

IMPORTANT Raportare probleme XF

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

CooLix

leganar
Reaction score
7
Textul de mai jos e selectat, apare asa doar cand postez thread nou
1604868529630.png

Normal trebuia sa arate asa

1604868811671.png

Shuya

Administrator
Reaction score
1,054
Website
shuynet.co.uk
am intrat si pe profil si e totul in regula, nu mai apare nimic, dar aia cu moderator tools si queue inca apare si pot vedea acel post care trebuie aprobat
Si postul care trebuie aprobat, nu se afla in vreo categorie pe Design Territory?

neWzi

leganar
Reaction score
107
Am revenit, aparent toata lumea poate vedea ce se posteaza la designers only, (membrii, chiar si cand nu esti logat, acum nu mai este privata sectiunea)

Si in legatura cu mesajul privat, eu ma refeream ca nu gasesc butonul cu care pot trimite un mesaj cuiva. Da daca e o sa ii dau de capat :))

Tibster

Super Moderator
Reaction score
220
Website
www.laleagane.ro
Am revenit, aparent toata lumea poate vedea ce se posteaza la designers only, (membrii, chiar si cand nu esti logat, acum nu mai este privata sectiunea)

Si in legatura cu mesajul privat, eu ma refeream ca nu gasesc butonul cu care pot trimite un mesaj cuiva. Da daca e o sa ii dau de capat :))
Click o singura data pe orice user caruia vrei sa ii trimit un PM, iar pe urma dai pe "Start conversation"
Referitor la prima problema, inca se lucreaza la asta. Xenforo nu are implementat o functie de a pune parola la un anumit subforum, insa se va adauga un add-on.

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6