O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[ Propunere ] FireRS

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

FireRS

leganar
Joined
Apr 7, 2018
Messages
19
Reaction score
2
  • Nume steam: Jaluzel
  • Grad pe server: (lasa liber in caz ca nu ai):
  • Propunerea in sine: Schimbarea regulilor cu privire la injuraturi
  • Motivul: (explica motivul pentru care ai ales sa faci aceasta sugestie si cu ce crezi ca va ajuta pe viitor in caz ca va fi aplicata)

Aseara pe cache jucam tero si zice playeru x ca hai sa ne bagam toti tare main, si un prostanac y de la noi ne da flash la toti si x care era primu sa intre moare. Normal ca omu il ia in pl pe handicapatu y de da flash aiurea si adminu z sare cu gura ca domne nu-l mai injura ca n-ai voie. Serios?

Si cand esti tero si se zice sa dam rush toti in b pe dust2 si intri primu in b rush pe tunel, ca pro playerii raman in spate sau sar in lower, tu intri prin molotov dq sa te ia si vezi ct-ii unu pastila, altu usa, mama lor si cand sa tragi in ei, hop flash de la handicapatii tero din tunel care nici nu se baga, da tot tie iti dau flash, nici nu anunta flashu si mori ca ct-ii mai stau dupa o cutie ceva si intotdeauna e unu care nu ia flash. Dupa aia tre sa stai un minut jumate sa te uiti la ai tai si asta e runda.

Pai ce sa le faci la buti? Reclamatie? Jocu e free nu? Fiecare joaca cum vrea, deci tu care intri sa iti faci jocu tau, mori din cauza unui robot si ala sta bine mersi si isi vede de treaba. Pai atunci iti bagi pl in el si il f*ti in gura ca poate se potoleste si nu mai face la fel rundele viitoare.

Sa nu se mai dea gag cand mori din cauza coechipierilor, ca doar n-o sa-i pupi de fericire.

Asta nu inseamna ca tre sa se injure ca la usa cortului din nimic, dar ca si chestie.
 

Chapp

Bucuresti.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Apr 15, 2017
Messages
3,526
Reaction score
766
Age
30
Location
Bucharest
Propunere respinsa, jocul e free, daca tu consideri ca face troll postezi dovada pe forum si va fii penalizat
Adminii aplica regulamentul cand se aplica injuraturi playerilor, chiar daca acei playeri fac troll
Daca te-ar duce capul nu te-ai pune la mintea lor
 
Joined
Sep 27, 2012
Messages
597
Reaction score
105
Location
Galati
In primul rand e un srv public nu toti jucatorii sunt globali, fiecare joaca cum stie si cum poate. Nu poti sa ai pretentii pe un server public de la playeri. Te inteleg cu team flash-urile ca si eu primesc o gramada, dar asta e. Singura solutie dupa parerea mea e sa-ti cumperi vip si asa scapi si de flash-ul tau si de cel al coechipierilor.
Asta cu adminii care dau gag "ca mori din cauza coechipierilor" mi se pare exagerata. Eu zic ca suntem destul de permisivi cu injuraturile. Crede-ma ca pe alte servere la cea mai mica injuratura ti-ai luat gag instant.
 
Last edited:

Chapp

Bucuresti.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Apr 15, 2017
Messages
3,526
Reaction score
766
Age
30
Location
Bucharest
In primul rand e un srv public nu toti jucatorii sunt globali, fiecare joaca cum stie si cum poate. Nu poti sa ai pretentii pe un server public de la playeri. Te inteleg cu team flash-urile ca si eu primesc o gramada, dar asta e. Singura solutie dupa parerea mea e sa-ti cumperi vip si asa scapi si de flash-ul tau si de cel al coechipierilor.
Asta cu adminii care dau gag "ca mori din cauza coechipierilor" mi se pare exagerata. Eu zic ca suntem destul de permisivi cu injuraturile. Crede-ma ca pe alte servere la cea mai mica injuratura ti-ai luat gag instant.

Exact
Asteptam alte propuneri sa duca la populare
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top