O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[ Propunere ] TatalLor

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Feb 19, 2020
Messages
561
Reaction score
82
Location
Ploiești
  • Nume steam: Tatal Lor
  • Grad pe server: (lasa liber in caz ca nu ai) Moderator
  • Propunerea in sine: As propune sa se puna logo-ul serverului pe peretii mapelor si sub logo sa scrie : "pune bucuresti.laleagane.ro in nume pentru 2.000$ pe runda" sau ceva de genul
  • Motivul: Asa playerii mai noi ar stii ce sa faca, daca nu e nici un admin online si ar invata mai repede pe ce server joaca vazand logo-ul ala in fiecare runda
 

Ash

mademoiselle
Joined
Jan 9, 2017
Messages
101
Reaction score
21
Exista un mesaj cu acel text mentionat de tine, ce ruleaza pe server, pentru cei ce au ochi sa citeasca chat-ul.
Cred ca mai important, decat a pune logo-uri si mesaje pe peretii hartilor, ar fi sa le reamintim/le aducem la cunostiinta playerilor, ca informatiile necesare le pot gasi cu usurinta daca vor urmari chat-ul (mai exact mesajele server-ului) + citirea forum-ului.

Aproape toate informatiile utile le vor gasi in chat, scris chiar si colorat, pentru a le sari in ochi, iar restul informatiilor le pot gasi aici, pe forum, daca sunt intr-adevar interesati.

P.S. : Stiu ca multi sunt comozi si prefera sa puna intrebari, decat sa se informeze singuri, insa orice invat are si dezvat si as vrea sa cred ca toate acele mesaje ce ruleaza la un interval de timp in chat, nu sunt puse degeaba acolo.

But, hey, that is my personal opinion on the matter. :D
 
Last edited:

Chapp

Bucuresti.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Apr 15, 2017
Messages
3,526
Reaction score
766
Age
30
Location
Bucharest
Asteptam alte propuneri, Ash a spus cam ce as fi spus si eu.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top