O noua aventura incepe. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

Propunere dezvoltare competitii CS:GO

BARBU -

leganar
Reaction score
19
Intrucat sectiunea se numeste COMPETITII LALEAGANE , o sa postez aici un numar de propuneri la care m-am tot gandit pentru dezvoltarea comunitatii LLG.

1. Redeschiderea proiectului LLG CSGO MiX, Deschiderea unor servere de mix , 12 sloturi.
  2. Reluarea proiectului WarNight 5 v 5.
Toate acestea sunt dependente de bani si timp , o sa spuneti ca e usor de zis dar greu de facut dar avand in vedere renumele comunitatii cred eu ca daca ne-am unii fortele am putea face ceva frumos.
Eu pot ajuta financiar si imi pot dedica si timpul pentru organizarea de mixuri si WN.
Astept pareri pro/contra.

dragos

leganar
Reaction score
769
  1. Redeschiderea proiectului LLG CSGO MiX, Deschiderea unor servere de mix , 12 sloturi.
MIxurile se pot tine si pe faceit,asa nu ar fii o problema.

Madutza

Administrator
Reaction score
566
In primul rand, multumim ca te-ai gandit la noi!
In al doilea rand, propunerile tale au tot fost implementate si au dat failed.
In acest moment si nu numai, lipsa de oameni seriosi care sa se ocupe cu responsabilitate de acest proiect este acuta.
Daca tu consideri ca putem gasi un minimum de 5-6 oameni care sa se ocupe de chestia asta, ai un PRO de la mine :)

Global2 || ar3s

leganar
Reaction score
21
Nu stiu exact cum functioneaza faceit-ul, dar oare n-am putea sa facem un clan pe faceit? Cum au gen palash, jaxi etc. Unde intra lumea sa caute coechipieri pentru lobby si joaca meciuri. Automat s-ar strange lume, multi care nu sunt pe forum s-ar putea sa auda de noi si sa isi faca cont.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6