O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Propunere CREDITE

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

TPy

leganar
Joined
Jan 19, 2019
Messages
17
Reaction score
0
Age
18
Propun sa fie in loc de 16000$ sa fie 16credite o ranga si alte chesti si in loc de trivia sa faci bani sa fie un /phf
care vrea da phf cu un anumit player si daca vrea sa dea phf sa fie un meniu da si nu nu si sa puna suma care o vrea presupusu jucator 5k credite 10k etc sis a fie cu numle inregistrat gen sa ramana creditele mapa de mapa si chiar de esti off sa tot ai creditele!
 

GODSENT redope

leganar
Joined
Jan 5, 2019
Messages
44
Reaction score
2
Age
20
Explici ca dracu , faza cu creditele mi se pare inutila , iar la phf cred ca te referi la piatra hartie foarfeca , sa jucam noi playerii intre noi...da nu-si are rostu
 

Daffy F

leganar
Joined
May 1, 2019
Messages
120
Reaction score
1
Location
nimic
Daca propunerea va fii acceptata,acest server va fii ca celelalte servere de jb existente.
Propunerea ta cu 16 credite, este defapt un shop pentru servere de jb classic
Contra
 

Scai

leganar
Joined
Jan 5, 2019
Messages
187
Reaction score
4
Explici ca drq, n-am inteles nimic din partea cu phf. Cat despre 16 credite in loc de 16k, nu ar schimba cu nimica chestia asta + de alta e si inutil. Si daca te refereai la un fel de barbut cu acele credite si de creditele alea sa iti iei ranga gandeste-te la asta : "X are 400 de credite(sa zicem), logic ar fi ca X are credite de ranga in fiecare runda si nu e tocmai fairplay" + de alta e si inutil, contra:applouse:
 
Joined
Aug 1, 2018
Messages
526
Reaction score
3
Age
22
Ai facut propunerea asta ca ai vazut ca asa e pe alte servere, ei bine serverul "nostru" e unicat in cea ce priveste sa poti arunca cu bani sa poti datrivia, etc.
Si nu o sa fie asa ceva pe server, sunt multe complexitati care au legatura cu bani si ar fii prea mult de munca pentru "nimic".
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top