O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Problema meniu joc CS 1.6

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

bheem

leganar
Joined
Jan 16, 2019
Messages
15
Reaction score
0
Age
33
alutare.Am si eu o problema.Am Counter-strike-ul de la steam instalat. M-a mancat undeva sa instalez counter strike nvidia e4 ca sa fac daca se salveaza pozele pe respectivul cs(spunea un player ca nu le gaseste).
Am descoperit,l-am dezinstalat,dar acum am probleme cu Counter-ul Dupa steam. L-am reinstalat,merge ce merge,apoi i se schimba gamemenu.Ieri mi-a facut si figuri ca nu puteam sa cumpar gloante,sa arunc arma etc.
L-am dezinstalat,am dezinstalat si steamul,am sters tot folderul,am instalat in alta partitie si ca sa vezi,aceeasi problema.Cand intru prima oara e totul bine,cand intru a 2-a oara se modifica iar
 
Last edited by a moderator:
Joined
Jun 15, 2015
Messages
394
Reaction score
26
Location
Alba Iulia
Re: Problema gamemenu Cs 1.6!!

Te rog incearca dupa ce ai instalat steam-ul, cs-ul, dai click dreapta pe CS > Setari avansate > Fisiere locale > Verifica integritatea fisierelor jocului. Apoi intra in folderul steam, intra in steamapps, common, dai click dreapta pe folderul cu CS 1.6, proprietati, si bifeaza "ReadOnly". Sper ca dupa sa fie totul in regula, sa nu iti mai instaleze addon-uri peste el din alte surse decat steam. Daca cumva nu merge aceasta solutie, intra in "C" si cauta-ti eventuale fisiere de la Nvidia e4, sterge-le.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top