O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Player-ul Echinox

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Mar 23, 2020
Messages
239
Reaction score
14
Age
34
Salutare

Am primit un PM de la player-ul Echinox care a primit ban de la Ra's.
Asta e player-ul : https://laleagane.ro/forum/threads/820081-Cerere-unban-Imperials-Deagle-Rain

Va dau copy paste.

"""""Salut Kooke, imi pare rau pentru neintelegerile facute de mine si adminul respectiv. As vrea sa te rog sa imi scoti banul de pe server. Imi place mult..
Playerii de pe server m-au facut sa imi pese intr un fel de el, sunt de treaba si pe caterinca. Nu cum e respectivul admin de mi-a dat gag, kick si ban pentru o gluma pe care nici macar nu i-am adresat o lui. I-am spus: "Daca vrei iti dau si WG si fac si o gluma dupa", conform screenshot ului de pe unban post. Nu am vrut sa par rautacios, a fost o simpla gluma, negandită intr un fel :)
Mi-a cerut pozele si in max 1 minut le-am si dat, curat. Si i-am propus si WarGods, fiindca el era chitit ca eu am ceva.
Dar nu aveam.
Chestia cu aim ul, a fost de distractie. Nu am mai intrat de 5 luni pe cs, nu prea mai stiam sa trag bine si am vrut sa ma distrez cu aim, proasta alegere fiindca am intrat pe server ul tau random, si nu aveam cum sa stiu ca sunt oameni ce joaca bine si care sunt de treaba pe el. Dupa ce am obs. mai indeaproape sv ul, l-am sters din cs si am jucat normal. In jur de 40 min am jucat cu aim. Si dupa 2 ore jumate am jucat fara.
Promit ca nu o sa mai existe discutii de genu, nu o sa mai folosesc cheat uri pe sv tau.
Si chiar si asa...daca taceam eu nu era mai bine?
Pana la urma, nu sunt dovezi ca am folosit cheat uri pe server, dar am vrut sa fiu om cu bun simt si sa recunosc + sa imi cer scuze pentru disconfortul creat.
Poti te rog sa imi scoti banul?
Ori joc cu alt nume de ex. MaGGyK.N0oB, sa nu existe discutii ca am primit unban gen.
Ori sa fiu verificat la zii de admini cu wargods, promit ca il instalez si fac verificari zilnice, doar ca sa joc.
Si poate...poate, fac activitate si fac o cerere de admin ca "nou" player. Adica dispare Eagle Rain daca vrei.
Am experienta de 2 ani jumatate in amx, nu mai stiu exact toate comenzile dar o sa le invat din nou pe parcurs.
Te rog frumos, iarta-mi prostia cu aim ul.
Am 20 de ani, nu sunt vrun copil de 10 ani
Uite cnp
1990912****** 12 09 1999

Te rog cisteste, pare un roman de 10 km dar na..********''
--------------------------------------------------------------------------

Ce ziceti?
Ii mai dam o sansa?
 
Joined
Oct 30, 2018
Messages
304
Reaction score
5
Age
28
Location
Hunedoara
Din partea mea dai unban,cica nu e copil,20 de ani,infine,o sa ii dau eu unban(eu l-am banat) daca sunteti si voi de acord,dara daca mai comenteaza vreodata pe sv si incpe cu suferinte aiurea ii dau de tot.
Astept si parerile voastre.
 

stefaneloana

leganar
Joined
Apr 14, 2020
Messages
5
Reaction score
0
Age
34
Nu este frumos ce ai făcut , dar ca ai recunoscut mai meriți o șansa.
 
Joined
Sep 2, 2009
Messages
49
Reaction score
5
Location
RO, Brasov
M-am uitat si eu peste cererea de unban si sincer nu mi se pare corect sa vii la adminul server-ului cu amenintari "Vrei downgrade?", "Am avut si eu admin pe alte servere si stiu cu ce se mananca", "Adminii astia ce sufera de grade"..
Iar dupa ce primesti gag iti si "permiti" sa tot scrii pe chat-ul adminilor.

Eu zic ca mai merita o sansa dar la randul lui sa se calmeze, sa vorbeasca ca un om normal pe server si sa respecte adminii.
 
Joined
Mar 23, 2020
Messages
239
Reaction score
14
Age
34
Bun,

Hai sa-i mai dam o sansa.
Ii scot eu ban-ul dar daca face la fel stiti ce aveti de facut :))


Bafta!

TC
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top