O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Parere demo

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Jan 20, 2021
Messages
32
Reaction score
3
Location
UK
Codul de care il suspectati: multi-hack , topic pe buc llg
LINK DEMO:


Am primit ban pe serverul buc llg pentru multi-hack , astept o parere de la voi ! Inainte sa apesi click pe play trebuie sa te gandesti ca te uiti la un baiat care are peste 10k hours in CS:GO si level atins maxim pe faceit 9 ( 1950 elo ) , am jucat si cu 7kick pe ropl gold si nu s au mirat asa adica ca am cod =))) ( 2500-3500elo ) ! Prefer sa te uiti atent la acest demo si sa te uiti de 2-3 ori decat sa vezi doar o faza si sa spui : `` are cod direct ``! Multumesc pentru intelegere si astept o parere de la niste persoane cu 2000+ elo decat de la playeri cu 200 ore in acest joc si lvl 1 pe faceit , nu sufar dar hai sa nu ne mai plangem de altu ca are cod atunci cand esti ultimu slab ! Seara faina
 
Last edited:

dripsky

CS.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Apr 23, 2017
Messages
2,621
Reaction score
1,177
Location
@LaLeagane
Prima runda, faci bhop din ct spawn, probabil e vipnight de la server sau cumparat din shop ca daca nu, ai bhop script, te duci apps, pui scope, misti tinta n jos apoi o aduci inapoi inainte sa iasa playerul (suspect dar sa spunem coincidenta), apoi mori.
A doua runda, pleci din baza, lag foarte mare, te duci banana, dai un head de care nu mi pot da seama din cauza lagului daca a fost sau nu norecoil dar sa zicem ca a fost ok, pana la urma vorbim de m4a4 care e o arma cu recul mare (putin suspect lagul ala, pot spune chiar un fake lag)
A treia runda, pleci din baza cu lag foarte mare, te invarti prin site church, te duci CT, faci acolo un bhop suspect (dar inca nu stiu daca e de la server sau nu), long,, lag mare, tragi prin smoke si-ti dai lock pe adversar prin perete, iti dai seama ce s-a intamplat si duci tinta in cer si-o invarti unde, te-ai dat de gol :),dupa mai tragi prin smoke si din nou se duce tinta pe un jucator ..unde din nou te dai de gol

N-am inregistrarea ca demo, ca ma uitam cu diferite viteze la tras, plus as fi dorit sa fie mai lung video-ul, dar eu zic ca la faza cu smoke-ul te-ai dat de gol..
Si cu chestia asta cu faceit-ul, eu personal n-am auzit de tine, daca aveai peste 3000elo erai cunoscut, si din ce vad pe server nici n-ai badge si deabea faci un kill, la lvl ala trebuia sa ii rupi... As vrea sa-mi dai si mie link de la contul tau de steam sa vad si eu, poate ai dreptate. Te vad ca esti owner de server dar nu cred ca e un exemplu bun sa joci cu coduri pe alte servere, nici daca joci de pe alte conturi de steam nonprime :), eu zic ca banul este unul dat corect, daca ma insel, astept sa mi-o zica colegii mei! Seara faina!
 
Joined
Oct 28, 2015
Messages
252
Reaction score
46
In primul rand, ceea ce ai spus tu despre ore in joc, level pe faceit etc, este irelevant. Am vazut playeri cu 3-4k ore in cs, folosind coduri.
In al doilea rand, din demo-ul oferit mi-au sarit in ochi cateva faze care cumulate rezulta o dovada concreta. Acele faze sunt: faptul ca in prima runda pui lock pe player prin perete apoi intorci tinta la prefire, cu toate ca bhop-ul este de la server la ce lag aveai nu trebuia sa iti iasa niciun strafe(tie ti-au iesit toate) si ultima faza care te-a dat de gol a fost trasu prin smoke pe lung, unde ai facut lock de doua ori pe adversari(odata pe un player din site si odata pe unul de pe mid).
In ciuda a ceea ce am spus mai sus, sper sa nu fie adevarat. Ar fi un exemplu foarte prost sa fii OSL si sa joci cu cheat-uri.
 
Joined
Jan 20, 2021
Messages
32
Reaction score
3
Location
UK
Prima runda, faci bhop din ct spawn, probabil e vipnight de la server sau cumparat din shop ca daca nu, ai bhop script, te duci apps, pui scope, misti tinta n jos apoi o aduci inapoi inainte sa iasa playerul (suspect dar sa spunem coincidenta), apoi mori.
A doua runda, pleci din baza, lag foarte mare, te duci banana, dai un head de care nu mi pot da seama din cauza lagului daca a fost sau nu norecoil dar sa zicem ca a fost ok, pana la urma vorbim de m4a4 care e o arma cu recul mare (putin suspect lagul ala, pot spune chiar un fake lag)
A treia runda, pleci din baza cu lag foarte mare, te invarti prin site church, te duci CT, faci acolo un bhop suspect (dar inca nu stiu daca e de la server sau nu), long,, lag mare, tragi prin smoke si-ti dai lock pe adversar prin perete, iti dai seama ce s-a intamplat si duci tinta in cer si-o invarti unde, te-ai dat de gol :),dupa mai tragi prin smoke si din nou se duce tinta pe un jucator ..unde din nou te dai de gol

N-am inregistrarea ca demo, ca ma uitam cu diferite viteze la tras, plus as fi dorit sa fie mai lung video-ul, dar eu zic ca la faza cu smoke-ul te-ai dat de gol..
Si cu chestia asta cu faceit-ul, eu personal n-am auzit de tine, daca aveai peste 3000elo erai cunoscut, si din ce vad pe server nici n-ai badge si deabea faci un kill, la lvl ala trebuia sa ii rupi... As vrea sa-mi dai si mie link de la contul tau de steam sa vad si eu, poate ai dreptate. Te vad ca esti owner de server dar nu cred ca e un exemplu bun sa joci cu coduri pe alte servere, nici daca joci de pe alte conturi de steam nonprime :), eu zic ca banul este unul dat corect, daca ma insel, astept sa mi-o zica colegii mei! Seara faina!
Contul de steam : https://steamcommunity.com/id/1sitdog/

Bhop ul este de pe server si treaba cu lag ul am avut pentru ca se urca ping ul random ( poate este si de la viteza internetului ca am 100 .. UK sau nu stiu dar mi se intampla des asta ) si pe long am tras prin smoke random cum o fac toti playerii si am ``ridicat`` mouse ul de `` ofticat`` ca aveam lag , pe banana aveam smoke si aveam zis ul `` one away `` in dreapta la lemne si am tinut acolo pentru ca nu aveam unde sa tin daca ma intelegi , ma joc pe acest cont cu rank 1 pentru ca mi am dat contul main cuz nu ma mai jucam pe el si aveam 5h in ultimele 2 saptamani si de ce sa nu fac un ban? pot sa las si link ul daca este nevoie + aveam ``activitatea`` redusa pe contul main deoarece nu ma jucam mm de 6 luni aproximativ si din februarie m am ``apucat`` iar de faceit > aproximativ 300 meciuri in 2 luni ! Nu am zis ca sunt cunosc sau alte prostii doar ca am mentionat cu cine am jucat si nu am primit astfel de pareri de la ei :) ! si oricum pe serverul buc llg intram din an in paste pentru ca l cunosc pe chap & sakal si ii respect , nu am jucat si nici nu o sa ma joc cu cod pe publice cuz stiu si eu cum e cand ai codati pe server , sper ca se intelege ceva din mesajul acesta ! Multumesc pentru parerea acordata
 
Joined
Jan 20, 2021
Messages
32
Reaction score
3
Location
UK
In primul rand, ceea ce ai spus tu despre ore in joc, level pe faceit etc, este irelevant. Am vazut playeri cu 3-4k ore in cs, folosind coduri.
In al doilea rand, din demo-ul oferit mi-au sarit in ochi cateva faze care cumulate rezulta o dovada concreta. Acele faze sunt: faptul ca in prima runda pui lock pe player prin perete apoi intorci tinta la prefire, cu toate ca bhop-ul este de la server la ce lag aveai nu trebuia sa iti iasa niciun strafe(tie ti-au iesit toate) si ultima faza care te-a dat de gol a fost trasu prin smoke pe lung, unde ai facut lock de doua ori pe adversari(odata pe un player din site si odata pe unul de pe mid).
In ciuda a ceea ce am spus mai sus, sper sa nu fie adevarat. Ar fi un exemplu foarte prost sa fii OSL si sa joci cu cheat-uri.
Sunt de acord cu tine in ce ai spus cu orele pe cs si codurile dar eu am mentionat acolo ca vreau niste pareri serioase , si ``trasu prin smoke pe lung`` am explicat si mai sus daca ai timp sa mai sus ca nu cred ca are rost sa dau copy paste ! Multumesc pentru timpul acordat si parerea ta
 
Joined
Jun 6, 2020
Messages
531
Reaction score
153
Location
inima ta
Singura faza suspecta e cea din prima runda, unde te-ai uitat prin perete la adversar (poate fii noroc) iar la finalul demo-ului consider ca este o coincidenta, cum a spus si BuGsYGO, sunt playeri cu inventar si ore care folosesc cod-uri, cat despre ce a spus Dripsq, am analizat de mai multe ori ultima faza, cand ai pus tinta prin perete, ai vrut sa verifici daca e cineva close, insa nu inteleg gesturile facute, parerea mea, ban grabit, demo scurt, putine faze.
 
Joined
Jan 20, 2021
Messages
32
Reaction score
3
Location
UK
Si cu contul asta de steam ce e? https://steamcommunity.com/profiles/76561199148752603
Steam id ul pe care ai luat ban pe serverul Bucuresti duce la acest profil! Eu zic sa lasam vrajelile si sa recunoastem :), si ce zic baietii aici cu faza cu smoke-ul, ala e aimlock baieti, tragi la nimereala nornal, ca orice player, dar nu se da lock in halul ala la doi playeri.. omu joaca cu coduri pe nonprime, atat., poate chiar si de pe main cu ceva injector si puii mei, cunosc persoane care au inventare de sute de euro si joaca cu coduri legit de 3 ani si nu iau ban deci va rog
View attachment 42792Nu este contul meu pentru ca eu nu stau in RO si IP ul il gasesti la topic ul de pe buc llg , ce conteaza daca nu am prime? Daca eu ma joc doar faceit pe contul acesta lol
 
Joined
Jan 20, 2021
Messages
32
Reaction score
3
Location
UK
Nici vorba de cod. Curat din punctul meu de vedere.
Multumesc pentru timpul si parerea ta dar ai putea sa vorbesti mai clar adica fiecare ``faza cu faza `` pentru ca multe persoane nu inteleg si chiar as vrea sa ``arat`` ca nu am avut cod in demo ul anterior !
 
Joined
Jan 20, 2021
Messages
32
Reaction score
3
Location
UK
Singura faza suspecta e cea din prima runda, unde te-ai uitat prin perete la adversar (poate fii noroc) iar la finalul demo-ului consider ca este o coincidenta, cum a spus si BuGsYGO, sunt playeri cu inventar si ore care folosesc cod-uri, cat despre ce a spus Dripsq, am analizat de mai multe ori ultima faza, cand ai pus tinta prin perete, ai vrut sa verifici daca e cineva close, insa nu inteleg gesturile facute, parerea mea, ban grabit, demo scurt, putine faze.
Multumesc pentru timpul si parerea ta dar cum am precizat mai sus am avut lag la faza de pe long si eram ``nervos `` sa zicem , dupa ce am murit am dat rr la pc , se vede in logs cand am iesit si banul a fost pe IP adica mi a dat dupa ce am iesit de pe server .
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top