O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Parere demo

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Legend of Turda

leganar
Joined
Feb 7, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Location
Bucuresti
- Nick-ul suspectului: 7 | R | Legend of Turda (EU)
- Codul de care il suspectati: Sunt suspectat de wall
- Link ZIPPY / MEDIAFIRE: https://easyupload.io/0tfxjt (Aici a us adminul demo cand mi-a dat ban)
- Serverul pe care a fost realizat demo-ul: RESPAWN.LALEAGANE.RO
- Alte observatii: Va rog sa analizati foarte bine demo-ul. Multumesc !
 

AfGanistaNNu

Red.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Apr 17, 2015
Messages
12,230
Reaction score
2,097
Location
Red.LaLeagane.Ro
La inceputul demo-ului totul pare ok, insa de la faza cand l-ai omorat pe Pombero in baza CT, cele 2 fraguri care au urmat s-a vazut clar cum ai urmarit prin perete si te-ai dat de gol. Din punctul meu de vedere, in acest demo te folosesti de wall.
 
Joined
Dec 11, 2013
Messages
4,153
Reaction score
1,676
Age
28
Location
Bucuresti
Doua faze clare de wall:
- in baza CT
- cand stai sus la scara si omori un tero care e pe mid (il urmaresti in nesimtire prin perete)

Pe langa wall, sunt destule faze si de aim, sau mai bine zis de leis (a se vedea fazele de pe mid cand stai langa site A si tragi in cei de pe mid care vin din baza T).
 

Tibster

hall of fame
Joined
Jun 5, 2011
Messages
3,661
Reaction score
418
Age
30
Location
Bucuresti
Din pacate te folosesti de wall.

Ai om urcat julieta cat erai cu spatele, intre timp se urcase pe casa, nu il vazusei, insa ai schitat ca duci tinta spre el, dar te-ai abtinut pentru ca era dupa perete.
Miscarea haotica din mouse ca sa verifici unde sunt adversarii, insa doar iti stabileai traseul ca sa para totul normal, mai apoi, prefire atat cu polarul cat si cu deagle-ul inainte sa iti iasa om. Nici nu se poate vorbi de sunet pentru ca e respawn, unde e galagie mereu.

Nu am mai stat sa analizez, insa iti este si tinta fortata pe om uneori.

PS: sunt foarte multe coduri care exista si pe Steam si nedetectabile de VAC. Cine se scuza, se acuza.
 

Madalina LLG

mademoiselle
Joined
Jan 12, 2017
Messages
832
Reaction score
577
Age
21
Location
Iasi
Scuze de întarziere, am vizionat si eu demo-ul si te folosesti de wall.
Faza de pe alee precum si cea din baza CT sunt exemple clare. Acest aspect nu se discuta si imi pare rau ca ai si tupeu sa contesti decizia cand stii ca esti vinovat..
Momentan nu am auzit nici eu de leis pe steam, decat era un cod rusesc platit, nu mai tin minte exact.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top